Drobny sprzęt AGD producentów klasy Premium

1 luksusowy w%c5%82oski sprz%c4%99t kuchenny bugatti

Współczesny sprzęt elektryczny, który wypełnia kuchnię, potrafi przyjmować naprawdę imponujące kształty. Projektowany przez słynnych designerów, często nagradzany jest za formę i funkcjonalność. Więc trudno się dziwić, że współczesne czajniki, tostery, blendery, czy ekspresy do kawy stają się prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. Nie sposób zaprzeczyć, że w czołówce producentów słynących ze swojego nadzwyczaj luksusowego sprzętu elektrycznego jest włoska marka Bugatti. W rękach Włochów to, co pozornie zwykłe, stało się czarujące i wyjątkowe.

Rodzina Bugatti działa na rynku luksusowego AGD już od 1923 roku, czyli może się pochwalić nie byle jaką historią i tradycją. Ma na swoim koncie cały szereg projektów, które zapadły w świadomość Europy i współtworzyły historię designu XX wieku.

Śmiemy twierdzić, że projekty Bugatti przetrwają przez najbliższe dekady, bo wyróżniają się naprawdę wyjątkowym designem. I jesteśmy równie mocno przekonani, że na popularność włoskich sprzętów nie wpływa tylko logo modnego producenta. Jak pokazują wrażenia naszych Klientów, Bugatti i kuchnia to mariaż doskonały.

Designerski sprzęt AGD włoskiej marki Bugatti

W sklepie Prestiżowa Kuchnia skupiliśmy się na bardzo rozbudowanych kolekcjach sprzętu elektrycznego Bugatti. Znajdziesz u nas kultowy już czajnik Vera, który pozwala programować temperaturę podgrzewania wody i czas uruchomienia czajnika. Oferujemy wyjątkowy w formie ciśnieniowy ekspres do kawy Diva, który stosuje się do wszelkich zasad parzenia espresso restrykcyjnie opracowanych przez Włoski Instytut Espresso Italiano.

Kolejny sprzęt to kultowy blender Vela, który w niezwykle prosty sposób przyrządza koktajle, drinki, deepy i wszystko to, co ma być idealnie zmiksowane i rozdrobnione.

W kolekcji AGD Bugatti znajdziesz również wielofunkcyjny, bardzo designerski, automatyczny toster Volo, który sprawia, że każde śniadanie jest prawdziwym przeżyciem.

Ekspres, czajnik, toster i blender wyszły z pracowni słynnego designera Andreasa Seegatza i Grupy Stars Milano. Z kolei pozostałe sprzęty - przypominająca kielich kwiatu waga Uma i wyciskarka do owoców Vita oraz ręczny mikser Eva to designerskie wizje duetu - Innocenzo Rifino i Lorenzo Ruggieri’ego.

Bugatti oferuje sporo różnorodnych serii swojego sprzętu dostosowanych do zamożności portfela klientów. I tak wersja podstawowa, choć tak i tak już bardzo luksusowa, tworzona jest z lakierowanej lub chromowanej stali. Prezentuje się wyjątkowo pięknie.

Stylowe rozwiązania Bugatti dla Twojej kuchni

Poza tym mamy jeszcze do dyspozycji linię IndiVidual – i tu miłośników przepychu kuszą sprzęty zdobione kryształami Swarovskiego, czy ręcznie oprawiane w skórę i jeans. Ale to jeszcze nie szczyt tego, co robi Bugatti. Czajnik i ekspres, najbardziej charakterystyczne sprzęty słynnego włoskiego producenta, mogą być pokryte 24 karatowym złotem. A czajnik Vera doczekał się też oprawy z niezniszczalnego karbonu.

Jeśli wybierzesz coś z linii IndiVidual, dostaniesz od Bugatti certyfikat świadczący o wyjątkowości tworzonego specjalnie dla Ciebie sprzętu.