Drobny sprzęt AGD producentów klasy Premium

Współczesny sprzęt elektryczny, który wypełnia kuchnię, potrafi przyjmować naprawdę imponujące kształty. Projektowany przez słynnych designerów, często nagradzany jest za formę i funkcjonalność. Więc trudno się dziwić, że współczesne czajniki, tostery, blendery, czy ekspresy do kawy stają się prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. W czołówce producentów słynących ze swojego luksusowego sprzętu elektrycznego są włoskie marki Bugatti i Smeg oraz debiutant w tej przestrzeni - niemiecki Zwilling. W ich rękach to, co pozornie zwykłe, stało się czarujące i wyjątkowe.

Firmy Bugatti i Smeg działają na rynku luksusowego AGD już od wielu dekad, więc mogą się pochwalić nie byle jaką historią i tradycją. Mają na swoim koncie cały szereg projektów, które zapadły w świadomość Europy i współtworzyły historię designu XX wieku.

Śmiemy twierdzić, że projekty Bugatti i Smega przetrwają przez najbliższe dekady, bo wyróżniają się naprawdę wyjątkowym designem. I jesteśmy równie mocno przekonani, że na popularność włoskich i duńskich sprzętów nie wpływa tylko logo modnego producenta. Jak pokazują wrażenia naszych Klientów, luksusowy sprzęt AGD i nowoczesna kuchnia to mariaż doskonały.

Designerski sprzęt AGD marek Bugatti i Smeg

W sklepie Prestiżowa Kuchnia skupiliśmy się na bardzo rozbudowanych kolekcjach sprzętu elektrycznego tylko trzech, sprawdzonych i niezawodnych marek - Bugatti i Smeg. Znajdziesz u nas kultowe już czajniki, które pozwalają programować temperaturę podgrzewania wody i czas uruchomienia czajnika (Bugatti i Smeg). Oferujemy wyjątkowe w formie ciśnieniowe, włoskie ekspresy do kawy, który stosują się do wszelkich zasad parzenia espresso restrykcyjnie opracowanych przez Włoski Instytut Espresso Italiano.

Kolejny sprzęt to kultowe blendery, które w niezwykle prosty sposób przyrządzają koktajle, drinki, deepy i wszystko to, co ma być idealnie zmiksowane i rozdrobnione.

W kolekcji Bugatti AGD oraz Smeg AGD znajdziesz również designerskie, automatyczne tostery, które sprawiają, że każde śniadanie jest prawdziwym przeżyciem. Do tego dochodzą profesjonalne miksery, wyciskarki do soków - do wyboru, do koloru.

Stylowe rozwiązania dla Twojej kuchni

Bugatti AGD oferuje sporo różnorodnych serii swojego sprzętu dostosowanych do zamożności portfela klientów. I tak wersja podstawowa, choć tak i tak już bardzo luksusowa, tworzona jest z lakierowanej lub chromowanej stali, wyższe linie przybrane są w kryształy Swarovskiego, skórę i jeans. Z kolei w kolekcji AGD Smeg znajdziesz sprzęty opatrzone logo słynnego projektanta mody, marki Dolce&Gabanna. Jest w czym wybierać.

Zwilling i jego doskonale wycenione elektryczne AGD

Niemiecki koncern Zwilling popróbował w 2020 roku swoich sił w zupełnie innej przestrzeni. Znany dotychczas, nade wszystko, ze swoich słynnych noży i garnków niemiecki producent odważnie wkroczył w nieznaną sobie dotychczas przestrzeń AGD Premium. Jego minimalistyczna, srebrno-czarna seria Enfinigy zyskała sobie niemal od razu wielką popularność.

I trudno się dziwić, bo Enfinigy jest, nie dość, że subtelna i bardzo elegancka, a do tego doskonale wyceniona. W kolekcji znajdziesz czajniki, tostery, blendery z opatentowanymi ostrzami i wagi. Szczególnie ciekawie zapowiadają się blendery – mają różne funkcje, więc mogą zastąpić sporo kuchennych sprzętów.

Luksusowy prezent

Jak pokazuje praktyka, ekskluzywny sprzęt AGD marek Zwilling, Smeg oraz Bugatti, jest idealnym prezentem dla tych, którzy życzą sobie mieć w kuchni czajnik, ekspres, blender, wagę, czy toster, które - same z siebie - stanowią swoiste dzieło sztuki użytkowej. Dlatego, jeśli szukać prezentu ślubnego, czy na inną, bardzo specjalną okazję - trafiłeś idealnie. Na pewno znajdziesz tu coś, co zachwyci obdarowywanych i niespotykaną formą i wyjątkową funkcjonalnością.

 

Cena
Regulacja temperatury

Daj się ponieść fascynacji sprzętem, którego nie widuje się codziennie!

3 luksusowe czajniki Bugatti z kolekcji IndiVidual - wyjątkowe spotkanie