• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Drobny sprzęt AGD producentów klasy Premium

Współczesny sprzęt elektryczny, który wypełnia kuchnię, potrafi przyjmować naprawdę imponujące kształty. Projektowany przez słynnych designerów, często nagradzany jest za formę i funkcjonalność. Więc trudno się dziwić, że współczesne czajniki, tostery, blendery, czy ekspresy do kawy stają się prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. W czołówce producentów słynących ze swojego luksusowego sprzętu elektrycznego jest włoska marka Bugatti oraz debiutant w tej przestrzeni (a już podbijający świat) - niemiecki Zwilling. W ich rękach to, co pozornie zwykłe, stało się czarujące i wyjątkowe.

Cena
Regulacja temperatury

Bugatti działa na rynku luksusowego AGD już od wielu dekad, więc może się pochwalić nie byle jaką historią i tradycją. Ma na swoim koncie cały szereg projektów, które zapadły w świadomość Europy i współtworzyły historię designu XX wieku.

Śmiemy twierdzić, że projekty Bugatti przetrwają przez długie, długie dekady, bo wyróżniają się naprawdę wyjątkowym designem. I jesteśmy równie mocno przekonani, że na popularność włoskich sprzętów nie wpływa tylko logo modnego producenta. Jak pokazują wrażenia naszych Klientów, luksusowy sprzęt AGD i nowoczesna kuchnia to mariaż doskonały.

Designerski sprzęt AGD marki Bugatti

W sklepie Prestiżowa Kuchnia skupiliśmy się na bardzo rozbudowanych kolekcjach sprzętu elektrycznego sprawdzonych i niezawodnych marek - Bugatti i Zwilling. Znajdziesz u nas kultowe już czajniki, które pozwalają programować temperaturę podgrzewania wody i czas uruchomienia czajnika. Oferujemy wyjątkowe w formie ciśnieniowe, włoskie ekspresy do kawy, który stosują się do wszelkich zasad parzenia espresso restrykcyjnie opracowanych przez Włoski Instytut Espresso Italiano.

Kolejny sprzęt to kultowe blendery, które w niezwykle prosty sposób przyrządzają koktajle, drinki, deepy i wszystko to, co ma być idealnie zmiksowane i rozdrobnione.

W kolekcji luksusowego AGD znajdziesz również designerskie, automatyczne tostery, które sprawiają, że każde śniadanie jest prawdziwym przeżyciem. Do tego dochodzą profesjonalne miksery, wyciskarki do soków - do wyboru, do koloru.

Stylowe rozwiązania dla Twojej kuchni

Bugatti AGD oferuje sporo różnorodnych serii swojego sprzętu dostosowanych do zamożności portfela klientów. I tak wersja podstawowa, choć tak i tak już bardzo luksusowa, tworzona jest z lakierowanej lub chromowanej stali, wyższe linie przybrane są w kryształy Swarovskiego, skórę i jeans. Jest w czym wybierać.

 

Zwilling i jego doskonale wycenione elektryczne AGD

Niemiecki koncern Zwilling popróbował w 2020 roku swoich sił w zupełnie innej przestrzeni. Znany dotychczas, nade wszystko, ze swoich słynnych noży i garnków niemiecki producent odważnie wkroczył w nieznaną sobie dotychczas przestrzeń AGD Premium. Jego minimalistyczna, srebrno-czarna seria Enfinigy zyskała sobie niemal od razu wielką popularność.

I trudno się dziwić, bo Enfinigy jest, nie dość, że subtelna i bardzo elegancka, a do tego doskonale wyceniona. W kolekcji znajdziesz czajniki, tostery, blendery z opatentowanymi ostrzami i wagi. Szczególnie ciekawie zapowiadają się blendery – mają różne funkcje, więc mogą zastąpić sporo kuchennych sprzętów.

Luksusowy prezent

Jak pokazuje praktyka, ekskluzywny sprzęt AGD marek Zwilling oraz Bugatti, jest idealnym prezentem dla tych, którzy życzą sobie mieć w kuchni czajnik, ekspres, blender, wagę, czy toster, które - same z siebie - stanowią swoiste dzieło sztuki użytkowej. Dlatego, jeśli szukać prezentu ślubnego, czy na inną, bardzo specjalną okazję - trafiłeś idealnie. Na pewno znajdziesz tu coś, co zachwyci obdarowywanych i niespotykaną formą i wyjątkową funkcjonalnością.