Drobny sprzęt AGD producentów klasy Premium

Współczesny sprzęt elektryczny, który wypełnia kuchnię, potrafi przyjmować naprawdę imponujące kształty. Projektowany przez słynnych designerów, często nagradzany jest za formę i funkcjonalność. Więc trudno się dziwić, że współczesne czajniki, tostery, blendery, czy ekspresy do kawy stają się prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. W czołówce producentów słynących ze swojego luksusowego sprzętu elektrycznego są włoskie marki Bugatti i Smeg. W ich rękach to, co pozornie zwykłe, stało się czarujące i wyjątkowe.

Firmy Bugatti i Smeg działają na rynku luksusowego AGD już od wielu dekad, więc mogą się pochwalić nie byle jaką historią i tradycją. Mają na swoim koncie cały szereg projektów, które zapadły w świadomość Europy i współtworzyły historię designu XX wieku.

Śmiemy twierdzić, że projekty Bugatti i Smega przetrwają przez najbliższe dekady, bo wyróżniają się naprawdę wyjątkowym designem. I jesteśmy równie mocno przekonani, że na popularność włoskich i duńskich sprzętów nie wpływa tylko logo modnego producenta. Jak pokazują wrażenia naszych Klientów, luksusowy sprzęt AGD i nowoczesna kuchnia to mariaż doskonały.

Designerski sprzęt AGD marek Bugatti i Smeg

W sklepie Prestiżowa Kuchnia skupiliśmy się na bardzo rozbudowanych kolekcjach sprzętu elektrycznego tylko trzech, sprawdzonych i niezawodnych marek - Bugatti i Smeg. Znajdziesz u nas kultowe już czajniki, które pozwalają programować temperaturę podgrzewania wody i czas uruchomienia czajnika (Bugatti i Smeg). Oferujemy wyjątkowe w formie ciśnieniowe, włoskie ekspresy do kawy, który stosują się do wszelkich zasad parzenia espresso restrykcyjnie opracowanych przez Włoski Instytut Espresso Italiano.

Kolejny sprzęt to kultowe blendery, które w niezwykle prosty sposób przyrządzają koktajle, drinki, deepy i wszystko to, co ma być idealnie zmiksowane i rozdrobnione.

W kolekcji Bugatti AGD oraz Smeg AGD znajdziesz również designerskie, automatyczne tostery, które sprawiają, że każde śniadanie jest prawdziwym przeżyciem. Do tego dochodzą profesjonalne miksery, wyciskarki do soków - do wyboru, do koloru.

Stylowe rozwiązania dla Twojej kuchni

Bugatti AGD oferuje sporo różnorodnych serii swojego sprzętu dostosowanych do zamożności portfela klientów. I tak wersja podstawowa, choć tak i tak już bardzo luksusowa, tworzona jest z lakierowanej lub chromowanej stali, wyższe linie przybrane są w kryształy Swarovskiego, skórę i jeans. Z kolei w kolekcji AGD Smeg znajdziesz sprzęty opatrzone logo słynnego projektanta mody, marki Dolce&Gabanna. Jest w czym wybierać.

Luksusowy prezent

Jak pokazuje praktyka, ekskluzywny sprzęt AGD marek Smeg oraz Bugatti, jest idealnym prezentem dla tych, którzy życzą sobie mieć w kuchni czajnik, ekspres, blender, czy toster, które - same z siebie - stanowią swoiste dzieło sztuki użytkowej. Dlatego, jeśli szukać prezentu ślubnego, czy na inną, bardzo specjalną okazję - trafiłeś idealnie. Na pewno znajdziesz tu coś, co zachwyci obdarowywanych i niespotykaną formą i wyjątkową funkcjonalnością.

 

Cena
Regulacja temperatury
« 1 3 4 5 6 7 8 9 21 22
« 1 3 4 5 6 7 8 9 21 22

Daj się ponieść fascynacji sprzętem, którego nie widuje się codziennie!

3 luksusowe czajniki Bugatti z kolekcji IndiVidual - wyjątkowe spotkanie