• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Miedziane naczynia, które wyśmienicie działają na indukcji - kolekcja Prima Matera De Buyer

Miedziane garnki przeżywają współcześnie wielki renesans. Coraz większa grupa pasjonatów gotowania decyduje się na luksusowe zestawy miedzianych naczyń słynnej francuskiej marki De Buyer. Idąc z duchem czasu, ceniony producent przygotował specjalną linię naczyń, Prima Matera, która współpracuje z kuchnią indukcyjną. Naczynia są wyposażone w stalowe dno. Dzięki niemu miedziane garnki Prima Matera idealnie działają na indukcji, z którą miedź sama z siebie się nie dogaduje. To pomysłowe rozwiązanie sprawiło, że grono miłośników marki De Buyer znacznie urosło.

Na dole strony znajdziesz nasze filmy - koniecznie obejrzyj!

Producent
Cena
Średnica "do"
Dla alergików
Na indukcję
Mycie w zmywarce

Miedziane naczynia są niemal nieśmiertelne - De Buyer kusi i czaruje

Poznaj luksusowe linie francuskich miedzianych naczyń De Buyer

Jak skutecznie wyczyścić naczynia z polerowanej miedzi? 4 metody

Naczynia miedziane i pseudo-miedziane, czyli jak mądrze wydać pieniądze

Wygrzewanie miedzianych naczyń w 7 krokach

Miedziane naczynia De Buyer - na co dzień, nie od święta!

Dlaczego miedziane garnki i patelnie muszą mieć w środku stal?

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Jak rozróżnić prawdziwe miedziane naczynia od ich podróbek?

Raz na zawsze i już nigdy więcej

Prędzej przyjdzie Ci wymienić niejedna kuchenkę, kilkukrotnie wyremontować całą kuchnię, czy nawet przeprowadzić się (być może i nie raz), nim Twoje miedziane naczynia z kolekcji Prima Matera zdołają się zestarzeć. Miedź wydaj się być wręcz nieśmiertelna. Trwa i trwa, przy czym zawsze jest niezwykle piękna. Możesz, jeśli spodoba Ci się taka stylistyka, pozostawić ją pokrytą patyną, możesz też polerować ją i czyścić, by zawsze była idealnie błyszcząca.

Niezależnie jednak od tego, jak będą wyglądać Twoje miedziane naczynia De Buyer po latach używania, możesz mieć pewność, że posłużą nie tylko Tobie, ale i Twoim dzieciom oraz wnukom. Mając w kuchni miedziane garnki, czy patelnie francuskiego producenta, możesz zapomnieć o dokupywaniu naczyń. Zapomnieć raz i na zawsze.

Czy miedziane garnki mają jakieś ograniczenia?

Nie, jeśli chodzi o ich funkcjonalność. Wykorzystasz je, całkiem i dosłownie, do wszystkiego, co przyjdzie Ci ochota ugotować, udusić, czy upiec lub zapiec, bo garnki z kolekcji Prima Matera mogą swobodnie trafić i do piekarnika. Ograniczeniem będzie jedynie Twoja kulinarna wyobraźnia. I nic więcej.

Musisz tylko pamiętać, że te naczynia nagrzewają się wręcz błyskawicznie, więc uważaj, bo Twoja indukcja w połączeniu z miedzianą konstrukcją garnków to prawdziwy demon prędkości. Nie ma sensu gotować na maksymalnych mocach palnika, bo gotowanie to proces, który wymaga i czasu i miłości.

Miedziane naczynia na indukcję - tego nie potrafi stworzyć każdy producent

Przyznamy się, że testowaliśmy ogromnie dużo miedzianych naczyń i garnków, które tylko na miedziane wyglądają. Dlatego zdecydowaliśmy się wybrać dla naszych Klientów wyłącznie sprzęt klasy Super Premium, czyli taki, którego jesteśmy absolutnie pewni. Bo, musisz wiedzieć, że tylko naprawdę wyspecjalizowani mistrzowie miedzi potrafią stworzyć takie zjawisko, jak miedziane garnki działające na indukcji. Do tego trzeba olbrzymiej wiedzy i super warsztatu. Dlatego zaufaliśmy De Buyer’owi, który doskonale wie, co robi. Jego seria Prima Matera czuje się na indukcji, jak w domu. A to dzięki stalowej stopie, swoistemu, łączonemu z miedzią dnu, które współpracuje z kuchnią indukcyjną. Sama z siebie miedź na indukcji działać nie będzie.