• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Sprawdzone, niezawodne deski, młynki do przypraw i ostrzałki najlepszych producentów

Przestrzeń akcesoriów kuchennych przypomina z reguły sklep z 1000 i 1 drobiazgiem. Często można tam znaleźć i to, co ważne, jak i to, co nie całkiem konieczne albo wręcz nieodgadnione w swoim przeznaczeniu. Chcąc uniknąć takiego chaosu, zdecydowaliśmy się okroić naszą kategorię kuchennych akcesoriów do tego, co absolutnie niezbędne i co powinno cieszyć swojego właściciela doskonałą jakością. Wybraliśmy te akcesoria, które pomogą jeszcze lepiej rozwijać kulinarne pasje. Znajdziesz tu, m.in., deski, ostrzałki do noży japońskich, pulpity, listwy, młynki do przypraw.

 Na dole strony obejrzysz filmy o różnych dodatkach i akcesoriach, których nie może zabraknąć w Twoim domu.

Są rzeczy, bez których kuchnia się nie obejdzie

Japońskie deski Hasegawa - super standard krojenia

Japońskie deski Asahi pokazują, co potrafią

Jak przygotować japońską deskę Parker Asahi do pracy

Jak ostrzyć japońskie noże na kamieniach ceramicznych? PODSTAWY

Ceramiczne i syntetyczne ostrzałki Shapton nie mają sobie równych

Bisbell nie zawodzi - doskonałe, choć niewielkie pulpity magnetyczne

Magnetyczne listwy Bisbell - trzymają noże, jak w imadle

Fresh & Save - zawsze świeże, smaczne i pomysłowo przechowywane jedzenie

Wybieraj wyłącznie najlepsze akcesoria kuchenne

Ponieważ jedną z naszych większych pasji i specjalizacji są noże japońskie, dobraliśmy do nich najbardziej odpowiednie, profesjonalne kamienie do ostrzenia. Są to zarówno kamienie ceramiczne, jak i syntetyczne. Jak pokazuje praktyka, trzeba w przemyślany sposób dostosować kamień do odpowiedniej twardości stali, więc w sklepie Prestiżowa Kuchnia znajdziesz sugestie doboru ostrzałki do danego noża.

Podobnie ma się rzecz z deskami kuchennymi. Stawiamy na produkty najwyższej jakości, powstające z wysezonowanych gatunków szlachetnego drewna – teaku, dębu, bambusa, czy też egzotycznego drewna Hinoki. Zakładamy, że doskonałe noże muszą kroić na bardzo dobrych deskach, które pozwolą im możliwie długo zachować ostrość.

Rozszerzając temat akcesoriów do noży, dobraliśmy też dla nich listwy i pulpity magnetyczne. Nie jest ich wiele, ale to produkty sprawdzone, klasy Premium. Nie znajdziesz w naszej ofercie klasycznych bloków szczelinowych, gdyż noże japońskie nie powinny być w takowych przechowywane.

Sklep z akcesoriami kuchennymi - wybraliśmy to, co wyjątkowe

Równie szeroką kategorię stanowią doskonałe młynki do przypraw słynnego francuskiego producenta, marki Peugeot. Ci, którzy kochają gotować i mają ochotę wyposażyć swoją kuchnię w młynki, które będą stanowiły od razu jej ozdobę, będą mieli tu czego szukać. Znajdziesz tu młynki do soli i pieprzu od najmniejszych, fikuśnych, kolorowych, aż po młynki-giganty – sięgające 80 cm wysokości. Szczególnie dumni jesteśmy z możliwości prezentowania najbardziej luksusowej serii młynków Peugeot – ręcznie tworzonych z kryształu młynków Renè Lalique.

Garnki i patelnie oraz woki można z kolei wyposażyć, o ile to konieczne, w dodatkowe uniwersalne pokrywki – stalowe, miedziane, szklane.

Dla miłośników szybkowarów przygotowaliśmy również nieco dodatków, które zwiększają funkcjonalność tych wyjątkowych naczyń – koszyki i wkłady do gotowania, np., na parze.