Video testy i przeróżne filmy o technologiach i znanych producentach

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie da efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwolą nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Luksusowe miedziane naczynia Falk Classic - raz i na zawsze

Miedziane garnki i patelnie z miedzi nie bez powodu uchodzą za niemal niezniszczalne, a przy okazji za najbardziej prestiżowe naczynia świata. Posłużą zarówno Tobie, jak i Twoim dzieciom i wnukom.

Czytaj więcej

Miedź potrafi być fascynująca - o pasji belgijskiej marki Falk

Miedź uznawana była przez całe tysiąclecia za równorzędną złotu i srebru. Do dziś traktowana jest jako jeden z najbardziej prestiżowych metali. Obejrzyj film o fascynacji marki Falk pięknem miedzi.

Czytaj więcej

Wygrzewanie żeliwnych garnków i patelni - 2 proste metody

Nowe, wyjęte z pudełka żeliwne garnki, patelnie, czy woki oraz brytfanny trzeba dostosować do kuchenki. Jak to zrobić, pokazuje nasz film. Krystian opowie, dlaczego i jak wygrzać żeliwne naczynia.

Czytaj więcej

Ostrzegamy, jak nie wygrzewać żeliwnych naczyń

Wiemy, jak wygrzewać żeliwne naczynia, bo mamy wypróbowane metody. Chcieliśmy jednak przetestować coś nowego, co poleca Internet. I odkryliśmy, jak nie wygrzewać żeliwa Staub.

Czytaj więcej

Prosty przepis na farsz do tortilli i głęboka patelnia Atlantis Demeyere

Raz na czas trzeba coś ugotować. A jeśli możesz zrobić to prosto, szybko, pysznie i z uśmiechem na twarzy, bo towarzyszy Ci w kuchni doskonały sprzęt, to tym lepiej. Dziś przepis na farsz do tortilli.

Czytaj więcej

W jakich naczyniach możesz przechowywać potrawy w lodówce

Wielu Klientów pyta nas, w jakich naczyniach mogą, bez obawy o ich zniszczenie, przechowywać potrawy w lodówce. Wbrew pozorom kwestia nie jest wcale taka banalna. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej

Jakie utensylia powinieneś dobrać do swoich naczyń?

Czy pamiętasz, by używać odpowiednich akcesoriów kuchennych dostosowanych do materiału i technologii Twoich naczyń. A może przez lata używałeś nieodpowiednich utensyliów?

Czytaj więcej

Test patelni nieprzywierającej Stainless Steel marki Eva Solo

Nic tak dobrze nie pokazuje natury patelni, jak jej używanie. Zrobiliśmy dwuetapowy test patelni Stainless Steel marki Eva Solo - smażyliśmy jajko i przygotowaliśmy gęsty sos do spaghetti. Obejrzyj.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5 6 7 8