Video testy i przeróżne filmy o technologiach i znanych producentach

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie da efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwolą nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

4 rodzaje patelni Demeyere - zawsze idealne smażenie

Poznaj 4 typy belgijskich patelni słynnej marki Demeyere. W naszym filmie zobaczysz zarówno patelnie ze stali, jak i te z powłokami nieprzywierającymi. Demeyere bez tajemnic.

Czytaj więcej

Garnek, który prześcignął szybkowar - Activ Lite marki Woll

Chcesz gotować szybko, a nie masz sił walczyć z często skomplikowaną obsługą szybkowara? Z pomocą przyjdzie Ci ciekawy, gotujący do 50% szybciej tytanowy garnek Woll Active Lite.

Czytaj więcej

Syntetyczne kamienie Zwilling do ostrzenia nawet najtwardszych noży

Kamienie syntetyczne do ostrzenia noży, nade wszystko japońskich, to prawdziwa arystokracja wśród ostrzałek. Są wielokrotnie twardsze i skuteczniejsze niż kamienie ceramiczne.

Czytaj więcej

Jakie są efekty smażenia bez tłuszczu?

Od lat walczymy z szalonym pomysłem tzw. smażenia bez tłuszczu. W końcu przyszedł czas na prezentację efektów takiego koszmarnego działania, które niszczy i jedzenie i patelnię.

Czytaj więcej

Jak dobrać rozmiar patelni do ilości smażonych porcji?

Sprawa doboru rozmiaru patelni do wielkości i ilości porcji, które będą na niej smażone, wydaje się być bardzo prosta. Ale, jak pokazuje praktyka, wielu smażących ma i z tym problem.

Czytaj więcej

Średnica patelni, czyli o co naprawdę chodzi?

Wszyscy producenci świata dość dziwacznie określają średnicę patelni. Mierzą ją od brzegu do brzegu, czyli w najszerszym miejscu. Ze średnicą dna nie ma to, faktycznie, nic wspólnego.

Czytaj więcej

Ekspresowy, domowy serek w blenderze Bugatti

Blender marki Bugatti to nieodłączny towarzysz wszystkich, którzy kochają domowe serki, humusy, czy pasty z jajek, ryb, itp. Za sprawą włoskiego blendera w kilka chwil masz pyszne śniadanie.

Czytaj więcej

Jakie są różnice między seriami tytanowych patelni Woll?

Niemiecka marka Woll mam w swojej ofercie kilka odsłon doskonałych, nieprzywierających patelni tytanowych. Nasz film pokaże różnice między nimi, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Czytaj więcej
« 1 3 4