Nasze video poradniki, czyli specjalista uczy, jak korzystać ze sprzętu klasy Premium

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie dało efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwoliły nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Szkoła krojenia #1 - podstawowe błędy krojących

Wielu krojących walczy z nożem. Niektórzy przyznają, że krojenie nie sprawia im najmniejszej przyjemności, czasem bywa wręcz męką. Wielu, niestety, nie ma pojęcia, jak kroić. Zmienimy to!

Czytaj więcej

Jak smażyć na nieprzywierającej patelni Woll XL Logic?

Patelnie niemieckiej marki Woll są, co tu dużo mówić, naprawdę doskonałe. Musisz tylko pamiętać, że stawiają pewne wymagania. Jakie? Wszystkiego dowiesz się z naszego filmu.

Czytaj więcej

Nóż musi być wygodny! Kilka słów o trzonkach japońskich noży

Naturalne jest, że przymierzamy buty, ubrania, zegarki i różne dodatki. A nóż? Nie warto go „przymierzyć”, by sprawdzić, jak leży w dłoni? W naszym filmie trochę informacji o tym problemie.

Czytaj więcej

Polędwica z bratkatoflami w żeliwie Staub

Żeliwne naczynia potrafią przygotować rewolucyjnie pyszne mięsa i warzywa. Dziś Tomek Krasowski zaprasza na ucztę - polędwicę z pieczonymi ziemniakami i surówką z kalarepy. Pychota!

Czytaj więcej

Szkoła smażenia na patelniach nieprzywierających - PODSTAWY

Pytanie, ilu smażących robi to wg zasad sztuki, czyli tak, by nie pozbawić tego, co smażone, wszelkich wartości odżywczych. Odpowiedź jest dość smutna - niewielu. Zmienimy ten stan rzeczy!

Czytaj więcej

8 podpowiedzi, jak wybrać upragniony, może jedyny, japoński nóż

Wielu poszukujących japońskiego noża nie ma świętego pojęcia, jak się za to zabrać. Bywa, że dokonują wyboru po omacku, a potem żałują wydanych pieniędzy. Radzimy, jak wybrać świadomie.

Czytaj więcej

Zaznaj nieziemskiej przyjemności krojenia japońskimi nożami Splash kuźni Mcusta Zanmai

Noże z kolekcji Splash, czyli „Plusk”, japońskiej marki Mcusta Zanmai, rzucą Cię od razu na głęboką wodę. Tymi niezwykłymi ostrzami nie da się kroić źle, byle jak, czy niedbale. Od razu jesteś mistrzem.

Czytaj więcej

Co ma wspólnego zebra z płomieniem? Całkiem sporo! Poznaj noże Flame i Zebra marki Mcusta

Dwie, niemal bliźniacze, różniące się tylko rękojeściami serie noży Mcusta Zanmai, Flame i Zebra, po raz kolejny wprawiają wielbicieli super krojenia w zakłopotanie. Którą wybrać? Decyzja jest trudna!

Czytaj więcej
« 1 3 4 5 6 7 8 9 16 17