• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Nasze video poradniki, czyli ekspert uczy, jak korzystać ze sprzętu klasy Premium

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie dało efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwoliły nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Takeshi to, czy nie Takeshi? Niepowtarzalne noże Red Turquoise znanego mistrza

Czasem nawet mistrz japońskiego rzemiosła, znany z organicznego upodobania do tradycji, potrafi zrobić swoim miłośnikom psikusa i stworzyć coś, czego świat się nie spodziewał.

Czytaj więcej

Mistrz Takeshi Saji, jak zwykle, w najwyższe formie - noże Rainbow Damascus

Noże, które wyglądają jak haftowane. Może to brzmi dziwnie, ale sam spójrz. Mistrz Takeshi Saji wkuł w trudną w obróbce stal Aogami #2 miedź i mosiądz. Efekt jest nadzwyczajny.

Czytaj więcej

Naczynia dla alergików, czyli czego unikać, a z czego możesz korzystać

Alergicy, jak pokazują całe lata naszych doświadczeń, często nie bardzo wierzą, że dobre naczynia mogą skutecznie pomóc w bojowaniu z dręczącą ich przypadłością. Może przekona Was nasz film.

Czytaj więcej

Nieprzywierająca kuchnia - naczynia z kolekcji Diamond Lite PRO marki Woll

Naczynia z serii Diamond Lite PRO, niemieckiej marki Woll, nie dość, że wyglądają świetnie i rozpieszczają powłoką nieprzywierającą, służą też alergikom. I to takim, którym nic innego nie pasuje!

Czytaj więcej

Bardzo różnorodne japońskie noże Urushi kuźni Sakai Takayuki - ostre i piękne

Czasem o istocie noża świadczy jego niezwykłe ostrze, a czasem rękojeść. W serii noży Urushi, kuźni Sakai Takayuki znajdziesz ręcznie malowane trzonki. Wyglądają wręcz popisowo.

Czytaj więcej

Noże nie z tej, bo z japońskiej galaktyki - seria Ginga kuźni Sakai Takayuki

Nazwa kolekcji pięknych japońskich noży, Ginga, znaczy tyle, co „galaktyka”. Więc zapraszamy Cię w iście kosmiczną podróż do Japonii, gdzie powstają noże uwielbiane przez całe pokolenia krojących.

Czytaj więcej

Japońskie noże Iron Kurouchi Sakai Takayuki - fascynująca podróż po świecie kowalskiego kunsztu

Przyjrzyj się pasji kowali, która kształtuje perfekcyjnie ostre japońskie noże z serii  Iron Kurouchi kuźni Sakai Takayuki. To kolekcja ostrzy, których nie może zabraknąć w Twojej kuchni.

Czytaj więcej

Japońskie noże Homura Guren kuźni Sakai Takayuki - oszałamiają, czarują i każą się podziwiać

Japońskie noże Homura Guren, kuźni Sakai Takayuki, wyglądają, jakby ich z ostrzy kowal zapomniał usunąć zaschnięte błoto. Oto mistrzostwo najwyższej próby, czerpiącej ze średniowiecznej wiedzy.

Czytaj więcej