Nasze video poradniki, czyli specjalista uczy, jak korzystać ze sprzętu klasy Premium

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie dało efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwoliły nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Bisbell nie zawodzi - doskonałe, choć niewielkie pulpity magnetyczne

Bisbell stworzył pięknie, minimalistyczne, a bardzo mocne i stabilne drewniane pulpity magnetyczne na kilka noży. Miękka wyściółka i neodymowe magnesy czynią z nich mistrzów eksponowania noży.

Czytaj więcej

Black Friday z małym przymrużeniem oka

Kiedy chce się zrobić coś dobrze, czasem okazuje się, że trzeba to robić kilkanaście upiornych razy, choć efekt ma trwać zaledwie sekundy. Dziś o naszych zmaganiach przed Black Friday.

Czytaj więcej

Ręcznie kute noże mistrza Tomoo Matsumura, czyli niepokorne ostrza z Atelier Tojiro

Kolejne niszowe japońskie noże, obok których nie da się przejść obojętnie. Stal w rękach mistrza Tomoo Matsumura staje się tajemnicza, mistyczna i nieco też niegrzeczna. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej

Tojiro Shippu - wyjątkowo subtelne japońskie noże

Wielowarstwowe, damasceńskie noże zawsze kuszą estetyką i ostrością. Nie inaczej ma się rzecz z prawdziwie japońskimi, a bardzo subtelnymi nożami z kolekcji Tojiro Shippu. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej

Powłoka Eterna - prawdziwe zjawisko w świecie patelni nieprzywierających

Jedna z najlepszych na świecie powłok nieprzywierających, Eterna®, to prawdziwe zjawisko. Przebadana tam i z powrotem przez fachowców w dziedzinie powłok, wysuwa się na prowadzenie.

Czytaj więcej

Włoskie naczynia STILE marki Mepra projektowane przez Studio Pininfarina - piękno obleczone w luksusową stal

Z przyjemnością przetestowaliśmy garnki i patelnie z kolekcji Stile by Pininfarina marki Mepra. Nie dawaliśmy im forów, bo są słynne. A one doskonale się wybroniły i pokazały, co faktycznie potrafią.

Czytaj więcej

Pininfarina - studio projektowe pełne twórczych głów

Kto stoi za fenomenem formy Ferrari, Maserati, niektórymi modelami Rolls Royce, czy Bentleya? Studio Pininfarina. A kto zaprojektował naczynia dla marki Mepra? Właśnie oni. Oglądaj film.

Czytaj więcej

Chociaż PRO, to nie tylko dla profesjonalistów - japońskie noże Tojiro

Noże z kolekcji PRO słynnego japońskiego producenta, Tojiro, to przykład bezkompromisowego połączenia stali VG-10 ze specjalistycznym, tworzonym przez inżynierów laminatem.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5 6 7 8 9 18 19