Video testy i przeróżne filmy o technologiach i znanych producentach

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

Własnie pracujemy nad naszą kategorią filmów. Prośba o trochę wyrozumiałości. Czasem nie jest łatwo okiełznać materię. Na razie pustawo, testujemy naszą technologię e-video. Liczymy, że zaszczycisz nas, gdy już będzie tutaj pełno filmów. Będzie co oglądać!

W marcu 2019 roku, czyli już niedługo, ruszy nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie da efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwolą nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz już od marca nas odwiedzać, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Smeg - wolnoobrotowa wyciskarka, czyli soki w wersji De Luxe

Kochasz świeżo wyciśnięte soki z warzyw, czy owoców? A możesz masz ochotę na gęste smoothie? Dla luksusowej, wolnoobrotowej sokowirówki-wyciskarki Smeg nie ma soków niemożliwych.

Czytaj więcej

Smeg - trzy ruchy i wyciskarka raczy Cię pysznym sokiem

Automatyczna wyciskarka do owoców cytrusowych, stworzona przez włoską markę Smeg, to prawdziwy specjalista od świeżych soków. W mig pokona cytrusy wszelkiej maści.

Czytaj więcej

Smeg - wielofunkcyjny toster i opiekacz

Jeśli nie wyobrażasz sobie śniadania bez chrupiących tostów, sandwich’a z ciągnącym się serem, czy lekko podgrzanego pieczywa, wybierz kultowy toster włoskiej marki Smeg.

Czytaj więcej

Smeg - ręczny mikser, który zastąpi Ci blender

Ręczny mikser nie musi być prostym i bardzo ograniczonym urządzeniem. Wizja włoskiej marki Smeg uczyniła z niewielkiego miksera prawdziwego rywala potężnych kielichowych blenderów.

Czytaj więcej

Smeg - prawdziwa włoska kawa z luksusowego ekspresu

Tym, czego na pewno można pozazdrościć Włochom, jest umiejętność tworzenia doskonałych ekspresów do kawy. Tego sprzętu nie mogło zabraknąć w ofercie luksusowej marki Smeg.

Czytaj więcej

Smeg - zaawansowany mikser planetarny

Prawdziwi miłośnicy kuchni codziennie korzystają z dobrodziejstw robota kuchennego. Chcesz dołączyć do ich grona? Skuś się na luksusowy, designerski mikser włoskiej marki Smeg.

Czytaj więcej

Smeg - funkcjonale akcesoria do miksera planetarnego

Słynny mikser planetarny włoskiej marki Smeg możesz doposażyć w ciekawe akcesoria - maszynkę do mielenia mięsa, ostrza do surówek i przystawki do makaronu, tortellini i ciasta.

Czytaj więcej

Smeg i czajnik, który nauczy Cię stylowo gotować wodę

Designerzy włoskiej marki Smeg zatrzymali czas. Ich uroczy projekt czajników elektrycznych nawiązuje stylistyką do lat 50-tych XX wieku. Z tego czajnika zwykła woda smakuje lepiej.

Czytaj więcej
« 1