Video testy i przeróżne filmy o technologiach i znanych producentach

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie da efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwolą nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Niespotykane garnki z młotkowanej stali - Stern marki Carl Schmidt Sohn

Stalowe naczynia nie muszą być nudne i wyglądać pospolicie. Dowodem na to jest linia garnków i patelni Stern niemieckiej marki Carl Schmidt Sohn. Obejrzyj naczynia z młotkowanej stali.

Czytaj więcej

Subtelne smażenie na patelniach Pro-X marki Carl Schmidt Sohn

Delikatne potrawy idealnie wychodzą na patelniach z powłokami nieprzywierającymi. Ale muszą to być powłoki bezpieczne dla zdrowia, stworzone przez znawców. Obejrzyj film o patelni Pro-X.

Czytaj więcej

O konstrukcji naczyń TechnIQ marki Scanpan i tytanowej powłoce Stratanium Plus

Prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto traktuje poważnie gotowanie, jest znalezienie naczyń, które zmienią jego spojrzenie na kuchnię. Sprawdź, czym fascynuje linia TechnIQ marki Scanpan.

Czytaj więcej

Z czego składa się pomysłowa, modularna seria naczyń TechnIQ Scanpan

Duńska marka Scanpan tak pomysłowo opracowała wraz z kucharzami kolekcję naczyń TechnIQ, że zupełnie wystarczą 2 naczynia i kilka wkładów, by mieć świetny zestaw do wszystkiego.

Czytaj więcej

Niezwykle aromatyczne smażenie na powłoce Stratanium Plus marki Scanpan

Jeśli tęsknisz za prawdziwym smakiem mięsa, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Patelnia Scanpan z powłoką Stratanium Plus rewolucyjnie wzmacnia smaki, przenosząc w pyszną przeszłość.

Czytaj więcej

Pokochaj przyprawianie francuskimi młynkami Paris marki Peugeot

Najsłynniejsze młynki świata to kolekcja Paris, francuskiej marki Peugeot. Znajdziesz je w każdej renomowanej restauracji i w domach milionów gotujących z pasją.

Czytaj więcej

Powłoka Stratanium Plus - tytanowo-ceramiczne cudo marki Scanpan

Scanpan czerpie inspiracje z natury, która trwa i trwa. Duńscy inżynierowie przyjrzeli się morskiemu piaskowi, który stał się wzorem dla niezwykłych, tytanowo-ceramicznych powłok.

Czytaj więcej

Pyszne, domowe soki z wolnoobrotowej wyciskarki Smeg

W naszym filmie zobaczysz, jak świetnym sprzętem jest wolnoobrotowa wyciskarka do owoców. Stworzona przez markę Smeg jest genialnie prosta w obsłudze i robi pyszne, domowe soki.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5