Video testy i przeróżne filmy o technologiach i znanych producentach

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie da efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwolą nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Patelnie niezniszczalne, czyli te, które posłużą Ci całymi latami

Im prostszy jest materiał, z którego wykonano patelnię, tym dłużej Ci posłuży. Ale patelnie stalowe, żeliwne, miedziane, czy żeliwne z nieprzywierającą glazurą mają swoje wymagania.

Czytaj więcej

Patelnie zniszczalne i niezniszczalne - część 1

Stworzyliśmy nasz roboczy, a specyficzny podział patelni na zniszczalne i niezniszczalne. Czym charakteryzuje się każda z grup? Czym Cię zaskoczy smażenie na nich? Wszystko wyjaśnia nasz film.

Czytaj więcej

Profesjonalnie doradzimy Ci, jaką patelnię kupić

Od lat specjalizujemy się w fachowym doradztwie w kwestii sprzętu kuchennego. Nasze testy i dekady praktyki sprawiły, że jako jedni z niewielu w Europie, znamy nasz sprzęt na wylot.

Czytaj więcej

Stalowe naczynia z drewnianymi uchwytami - Eva Solo potrafi czarować

Są na świecie takie marki, których naczynia są, po prostu, niespotykanie piękne. Z umiejętności tworzenia garnków i patelni, które oczarowują, słyną Duńczycy. Dziś film o marce Eva Solo.

Czytaj więcej

Jak naostrzyć noże blendera, a przy okazji zrobić pyszny koktajl

Noże blendera Bugatti (i nie tylko Bugatti) możesz naostrzyć w bardzo prosty sposób. Zmiksuj kostki lodu albo mrożone owoce, które wykorzystasz do stworzenia przepysznego koktajlu owocowego.

Czytaj więcej

Pyszne i zdrowe mięso mielone gotowane na parze w żeliwnym garnku Staub

Gotowanie na parze nigdy nie przestanie nas fascynować. Tysiące smaków, nieskończona ilość możliwości i kombinacji, dania zdrowe, sycące i lekkostrawne. Zacznij gotować na parze.

Czytaj więcej

Scanpan - podobieństwa i różnice między patelniami CTX i HaptIQ

Ci, którzy zwrócili uwagę na zaawansowane nieprzywierające, tytanowo-ceramiczne patelnie marki Scanpan, zauważyli, że linie CTX i HaptIQ są podobne. Dlaczego w takim razie HaptIQ jest droższy?

Czytaj więcej

Czarne naczynia Nordic Kitchen Eva Solo - nieprzywierające, piękne i lekkie

Szukasz naczyń, które przypominają żeliwo, a są wiele od niego lżejsze? Masz problemy z dłońmi i kłopoty z przenoszeniem ciężkich garnków? Obejrzyj film o naczyniach Eva Solo.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5 6