Nasze video poradniki, czyli specjalista uczy, jak korzystać ze sprzętu klasy Premium

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie dało efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwoliły nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Super blender Enfinigy i prosta, pyszna pasta z wędzonej makreli i jajek

Kuchnia bez blendera?! Nie da rady! Dopiero kiedy w kuchni pojawia się sprzęt niemieckiej marki Zwilling , uświadamiasz sobie, jak fenomenalny świat smaków otwiera przed Tobą swoje podwoje.z

Czytaj więcej

Które pojemniki zestawu Fresh&Save przypadną Ci bardziej do gustu?

Grono wielbicieli zestawu do próżniowego przechowywania żywności Fresh&Save, marki Zwilling, rośnie w oszałamiającym tempie. I trudno się dziwić, bo to naprawdę trafiony pomysł! Obejrzyj film.

Czytaj więcej

Miedziane naczynia De Buyer - na co dzień, nie od święta!

Kiedy w Twojej kuchni zagości miedziany garnek francuskiej marki De Buyer, stwierdzisz, że absolutnie nie rozumiesz, jak mogłeś się dotychczas bez niego obejść. Obejrzyj nasz film, zapraszamy.

Czytaj więcej

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Patelnia nieprzywierająca? Stalowa? Żeliwna? Miedziana? Co wybrać? Czy sobie z nią poradzę? Nie ma stresu! Nasz film rozwieje wszystkie wątpliwości i pozwoli Ci wybrać najlepszą patelnię.

Czytaj więcej

Blok inny niż reszta - krzywy i niepokorny pulpit na noże marki Miyabi

Pulpit magnetyczny musi spełniać trzy podstawowe funkcje - przede wszystkim mieć doskonałe magnesy, by noże zeń nie spadały. Musi też mieścić się na blacie. I, rzecz jasna, musi się podobać.

Czytaj więcej

Wygrzewanie miedzianych naczyń w 7 krokach

Miedziane garnki i patelnie warto wygrzać przed pierwszym użyciem. Dzięki temu szybciej zyskają pełnię swoich mocy. W naszym filmie 7 odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące wygrzewania.

Czytaj więcej

Stalowe bambusy - noże kuźni Kataoka, które zawracają w głowach

Japończycy potrafią być odważni. Znana ze swoich stonowanych, klasycznych noży kuźnia Kataoka zaproponowała urocze noże z kolekcji Bamboo. Co o nich sądzisz? Sprawdź, co mówi nasz specjalista.

Czytaj więcej

Jak przygotować japońską deskę Parker Asahi do pracy

Japońskie deski Asahi, które posłużą w Twojej kuchni przez całe dziesięciolecia i nie stracą swoich świetnych właściwości, warto naolejować przed pierwszym użyciem. Jak to zrobić? Obejrzyj film.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5 6 7 8 9 17 18