Nasze video poradniki, czyli specjalista uczy, jak korzystać ze sprzętu klasy Premium

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie dało efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwoliły nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Japońskie deski Hasegawa - super standard krojenia

Czytaj więcej

Czego nie wiemy o patelniach nieprzywierających, a co nam się wydaje oczywiste

Mamieni opowieściami działów reklamy producentów patelni nieprzywierających, zdajemy się nie słyszeć, co naprawdę do nas mówią. Dziś film o tym, co oznacza „patelnia odporna na ścieranie”.

Czytaj więcej

Ceramiczne i syntetyczne ostrzałki Shapton nie mają sobie równych

Jeśli jesteś wielkim miłośnikiem japońskich noży, kochasz o nie dbać i zabiegać, Twoją uwagę na pewno zwrócą słynne kamienie Shapton. O ich rozlicznych talentach mówi nasz film.

Czytaj więcej

Wyśmienite noże w bardzo przyzwoitej cenie - Suncraft Professional

Japońska marka Suncraft proponuje miłośnikom super-ostrego krojenia wysublimowaną, minimalistyczną linię noży Professional. Gratka dla tych, którzy szukają świetnie wycenionych ostrzy.

Czytaj więcej

Bisbell nie zawodzi - doskonałe, choć niewielkie pulpity magnetyczne

Bisbell stworzył pięknie, minimalistyczne, a bardzo mocne i stabilne drewniane pulpity magnetyczne na kilka noży. Miękka wyściółka i neodymowe magnesy czynią z nich mistrzów eksponowania noży.

Czytaj więcej

Black Friday z małym przymrużeniem oka

Kiedy chce się zrobić coś dobrze, czasem okazuje się, że trzeba to robić kilkanaście upiornych razy, choć efekt ma trwać zaledwie sekundy. Dziś o naszych zmaganiach przed Black Friday.

Czytaj więcej

Ręcznie kute noże mistrza Tomoo Matsumura, czyli niepokorne ostrza z Atelier Tojiro

Kolejne niszowe japońskie noże, obok których nie da się przejść obojętnie. Stal w rękach mistrza Tomoo Matsumura staje się tajemnicza, mistyczna i nieco też niegrzeczna. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej

Tojiro Shippu - wyjątkowo subtelne japońskie noże

Wielowarstwowe, damasceńskie noże zawsze kuszą estetyką i ostrością. Nie inaczej ma się rzecz z prawdziwie japońskimi, a bardzo subtelnymi nożami z kolekcji Tojiro Shippu. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5 6 7 8 9 19 20