Video testy i przeróżne filmy o technologiach i znanych producentach

Witaj Wędrowcze szukający inspiracji!

W kwietniu 2019 roku ruszyła nasza prywatna telewizja kulinarna. 10 lat marzeń, nieziemskiej cierpliwości, drążenia kwestii filmowania w jakości 4K wreszcie da efekt. Lata doświadczeń ze sprzętem, który znajdziesz w naszym sklepie, pozwolą nam stworzyć spójną ideę filmów dla wszystkich. I dla tych, którzy nie mają pojęcia o luksusowym sprzęcie i gotowaniu, a też i dla fachowców oraz pasjonatów. Nasze studio mieści się w Cieszynie. Jeśli masz ochotę, możesz nas odwiedzić, by obejrzeć na żywo luksusowy sprzęt.

Niezwykle aromatyczne smażenie na powłoce Stratanium Plus marki Scanpan

Jeśli tęsknisz za prawdziwym smakiem mięsa, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Patelnia Scanpan z powłoką Stratanium Plus rewolucyjnie wzmacnia smaki, przenosząc w pyszną przeszłość.

Czytaj więcej

Pokochaj przyprawianie francuskimi młynkami Paris marki Peugeot

Najsłynniejsze młynki świata to kolekcja Paris, francuskiej marki Peugeot. Znajdziesz je w każdej renomowanej restauracji i w domach milionów gotujących z pasją.

Czytaj więcej

Powłoka Stratanium Plus - tytanowo-ceramiczne cudo marki Scanpan

Scanpan czerpie inspiracje z natury, która trwa i trwa. Duńscy inżynierowie przyjrzeli się morskiemu piaskowi, który stał się wzorem dla niezwykłych, tytanowo-ceramicznych powłok.

Czytaj więcej

Pyszne, domowe soki z wolnoobrotowej wyciskarki Smeg

W naszym filmie zobaczysz, jak świetnym sprzętem jest wolnoobrotowa wyciskarka do owoców. Stworzona przez markę Smeg jest genialnie prosta w obsłudze i robi pyszne, domowe soki.

Czytaj więcej

4 rodzaje patelni Demeyere - zawsze idealne smażenie

Poznaj 4 typy belgijskich patelni słynnej marki Demeyere. W naszym filmie zobaczysz zarówno patelnie ze stali, jak i te z powłokami nieprzywierającymi. Demeyere bez tajemnic.

Czytaj więcej

Garnek, który prześcignął szybkowar - Activ Lite marki Woll

Chcesz gotować szybko, a nie masz sił walczyć z często skomplikowaną obsługą szybkowara? Z pomocą przyjdzie Ci ciekawy, gotujący do 50% szybciej tytanowy garnek Woll Active Lite.

Czytaj więcej

Syntetyczne kamienie Zwilling do ostrzenia nawet najtwardszych noży

Kamienie syntetyczne do ostrzenia noży, nade wszystko japońskich, to prawdziwa arystokracja wśród ostrzałek. Są wielokrotnie twardsze i skuteczniejsze niż kamienie ceramiczne.

Czytaj więcej

Jakie są efekty smażenia bez tłuszczu?

Od lat walczymy z szalonym pomysłem tzw. smażenia bez tłuszczu. W końcu przyszedł czas na prezentację efektów takiego koszmarnego działania, które niszczy i jedzenie i patelnię.

Czytaj więcej
« 1 3 4 5