Od wielu, wielu lat sprzedajemy luksusowy sprzęt do kuchni, jadalni i domowego baru. Już dawno postanowiliśmy, że będziemy testować sprzęt, by móc Wam doradzać z perspektywy praktyków. I to się doskonale sprawdza.

Wreszcie nadszedł czas, by nie tylko pisać o naszych wrażeniach odnośnie świetnych patelni, zaawansowanych technologicznie garnków, wyśmienitych japońskich noży, smażenia, gotowania, pieczenia itd. Teraz, we własnym studio, możemy wreszcie zabrać się za to, co nas od wielu lat fascynuje - za filmowanie markowego sprzętu w akcji.

W kwietniu 2019 roku ruszyła wreszcie nasza prywatna telewizja kulinarno-produktowa – Nas Troje TV.

 

Co zobaczycie w naszych programach?

Chcemy pokazać Wam, jak gotować, smażyć, dusić, kroić i - generalnie - jak najlepiej wykorzystać potencjał sprzętu najlepszych światowych producentów. Omówimy technologie, będziemy testować, recenzować sprzęt. Pojawią się setki przepisów z jego użyciem. Wszystko po to, byście poznali go od podszewki,  nim jeszcze trafi do Waszych domów.

Mamy nadzieję, że nasze filmy pozwolą rozwiać przeróżne wątpliwości, które macie czasem przed zakupami i że pomogą używać sprzętu tak, by przez wiele lat dostarczał przyjemności.

 

 

Jedni z bardzo niewielu na świecie

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego przedsięwzięcia. Okazuje się, że jesteśmy jednymi z niewielu na świecie (nie tylko w Polsce), którzy, mając sklepy internetowe, stworzyli dla potrzeb swoich Klientów telewizję internetową.

Zaskoczyliśmy naszą ideą nie tylko samych siebie, naszych uroczych Klientów, ale i wielu producentów, którzy, choć mają cały sprzęt u siebie, jeszcze go nie sfilmowali. Widocznie to my mamy w udziale szansę zmienić obraz luksusowych kulinariów w Polsce.

A o tym, co będzie się działo w naszej telewizji kulinarnej, mówi w filmie nasz specjalista.

 

Jesteśmy niezależni

Kolejny powód do dumy - jesteśmy jedynymi właścicielami naszej telewizji, która powstała bez niczyjego wsparcia i finansowego i moralno-mentalnego. Dlatego możemy mówić otwarcie o tym, co testujemy i pokazujemy.

Jeśli coś chwalimy, to nie dlatego, że producent zatrudnił nas do reklamowania jego towaru. Nikt nie finansuje naszego przedsięwzięcia, sprzęt kupujemy sami (z bardzo, bardzo, bardzo małymi wyjątkami).

Nie chcieliśmy polegać na producentach, czy dystrybutorach sprzętu, by później nie musieć ulegać presji wyłącznie dobrego mówienia o sprzęcie, który - jak to sprzęt - ma czasem pewne wady, czy irytujące cechy, na które warto uważać, czy trzeba zwrócić uwagę.

 

Showroom

Nasze studio pomyślane jest jako specyficzny showroom. Możecie nas odwiedzić w Cieszynie, by zobaczyć interesujący Was sprzęt w akcji. Siłą rzeczy, nie mamy i pewnie nigdy nie będziemy mieć u siebie wszystkiego, co sprzedajemy w naszych sklepach, ale na pewno znajdą się reprezentanci poszczególnych grup produktów, linii i marek.

Rzecz jasna, zebranie wszystkiego potrwa, bo wiąże się to z gigantycznymi inwestycjami. Ale – jeśli będziecie chcieli coś zobaczyć, zadzwońcie (namiary na górze i dole strony), a my postaramy się sprowadzić sprzęt specjalnie dla Was.

 

Prawa autorskie

Tu informacja dla tych, którzy od lat chętnie posiłkują się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jeśli nadal będziecie korzystać z naszych dokonań (filmów, artykułów, czy opisów), z czystej przyzwoitości wypadałoby podpisać nas, jako źródło.

 

 

Joanna Gawlikowska, Krystian Wawrzyczek - dumni właściciele jednej z niewielu na świecie niezależnych telewizji kulinarnych

Nasz kanał na You Tube: https://www.youtube.com/c/GrupaNasTroje