• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Miedziane naczynia Inocuivre De Buyer to inwestycja w zdrowe i wyśmienite gotowanie

Francuskie, ręcznie tworzone naczynia miedziane De Buyer są tak doskonałe, że wystarczą na całe życie. I to życie kilku pokoleń, bo miedziane garnki, czy rondle potrafią spełniać swoje zadanie przez ponad 100 lat. To nie marketing! Owszem, naczynia miedziane znanego i cenionego producenta są dość drogie. Ale dostajesz za to jakość, która nie przemija. I styl, który - po prostu - powala. Nie sposób nie rozkochać się w miedzianych garnkach De Buyer z kolekcji Inocuivre, bo odmieniają każdą kuchnię - od tej retro, w stylu prowansalskim, włoskim, aż po skrajnie nowoczesną, bardzo ascetyczną, wręcz surową.

 Na dole strony znajdziesz nasze filmy - koniecznie obejrzyj!

Producent
Cena
Średnica "do"
Dla alergików
Na indukcję
Do piekarnika
Mycie w zmywarce

Miedziane naczynia są niemal nieśmiertelne - De Buyer kusi i czaruje

Poznaj luksusowe linie francuskich miedzianych naczyń De Buyer

Jak skutecznie wyczyścić naczynia z polerowanej miedzi? 4 metody

Naczynia miedziane i pseudo-miedziane, czyli jak mądrze wydać pieniądze

Wygrzewanie miedzianych naczyń w 7 krokach

Miedziane naczynia De Buyer - na co dzień, nie od święta!

Dlaczego miedziane garnki i patelnie muszą mieć w środku stal?

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Miedziane naczynia uwielbiane przez prawdziwych mistrzów kuchni

W najsłynniejszych restauracjach świata, które mogą pochwalić się gwiazdkami Michelin’a, można spotkać miedziane naczynia, m.in., słynnej marki De Buyer. Tam traktuje się je jako zupełnie naturalne wyposażenie kuchni. Dzięki tak wyśmienitym garnkom, patelniom, czy rondlom gotuje się sprawnie, szybko, bez zbędnego marnowania energii. Do wszystkiego - idealna dystrybucja ciepła i możliwość niezwykle precyzyjnego sterowania temperaturami pozwalają na tworzenie wybitnych potraw. Efekt? Międzynarodowa sława restauracji…

Jednak, co fantastyczne, to wszystko można przenieść do własnej kuchni i w domowym zaciszu cieszyć się jakością, która jest nieporównywalna do niczego innego. Nikt, kto nie miał szansy gotować w miedzianych naczyniach De Buyer, nie wie, jak niezwykłe jest to doświadczenie.

Dwa ograniczenia miedzianych garnków z kolekcji Inocuivre marki De Buyer

Te wyśmienite, ponadczasowe, bo potrafiące bezawaryjnie działać długo ponad 100 lat naczynia mają, niestety, swoje ograniczenia. Albo, precyzyjniej rzecz ujmując, tworzą ograniczenia. Przede wszystkim, nie skorzystają z nich alergicy oraz osoby cierpiące na przeróżne schorzenia przewodu pokarmowego. Wewnątrz miedzianych garnków, rondli i patelni z miedzi jest wysokiej jakości stal szlachetna (by potrawy nie miały kontaktu z miedzią), przez co alergicy uczuleni na chrom, czy nikiel muszą trzymać się od nich z daleka.

I drugie ograniczenie (ale łatwe do obejścia) - miedziane garnki i rondle oraz patelnie z kolekcji Inocuivre, która wyposażona jest w stalowe uchwyty, nie działają na indukcji. Sprawdzają się za to wyśmienicie na wszystkich innych kuchenkach starszego typu - elektrycznych, vitro ceramicznych, czy, rzecz jasna, gazowych. Jeśli jednak życzysz sobie mieć subtelną serię naczyń Inocuivre w kuchni,  masz dwa rozwiązania.

Pierwsze - możesz wybrać kolekcję miedzianych garnków i patelni Prima Matera, która wygląda identycznie, tyle, że działa na indukcji z racji specjalnej, stalowej stopy, która stanowi dno naczyń. Problem, że Prima Matera jest, niestety, wiele droższa, niż kolekcja Inocuivre.

Drugie rozwiązanie - kupisz specjalny adapter na indukcje, zrobiony z doskonałej jakości stali, czy żeliwa i problem się rozwiąże. Adapter będzie swoistym pośrednikiem miedzy kuchenką, a Twoim naczyniem, które będzie doskonale pracować na indukcji.