• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Majestatyczne sztućce Aladdin Old Silver Bugatti z plecionką imitującą stare srebro

Jeśli chcesz, by Twój stół wyglądał bardzo szlachetnie i dystyngowanie, muszą zagościć na nim wyjątkowe sztućce Bugatti z linii Aladdin Old Silver. Subtelnie stylizowana na stare srebro plecionka zmysłowo wpasowuje się w akrylowe rękojeści imitujące masę perłową. Masz do wyboru kilkanaście niezwykłych kolorów. Te sztućce sprawią, że Twoi goście będą z zachwytem pytać, ile lat liczą sobie Twoje rodowe sztućce.

Legenda sztućców Bugatti sięga każdego zakątka świata. Ich historia zaczęła się już w 1923 roku, więc możesz mieć pewność, że na Twoim stole pojawią się prawdziwe ikony designu.

Wielka magia sztućców Aladdin

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych, legendarnych już linii kolorowych sztućców Bugatti jest kolekcja Aladdin. Znajdziesz tu kilkanaście odsłon przepięknie barwionych rękojeści z akrylu, który zmyślnie imituje masę perłową. Trzy serie sztućców wykańczane są wytwornymi stalowymi plecionkami - pozłacaną, chromowaną i stylizowaną na stare srebro. Wytworne sztućce Aladdin zyskały też najbardziej luksusową postać. Możesz cieszyć się sztućcami pokrytymi 24-karatowym złotem ze złotą plecionką i zatopionymi w rękojeści złotymi płatkami. Bugatti rozpieszcza swoich Klientów!

Na razie jesteśmy jedynymi w Polsce, którzy podjęli się dość karkołomnego zadania zebrania w jednym miejscu wszystkich sztućców Aladdin Bugatti. Jest co oglądać! W naszym sklepie PrestiżowaKuchnia znajdziesz zestawy dla 6, 12 i 24 osób pakowane w kartonowe pudełka, czy drewniane skrzynie. Do wyboru, do koloru.

Możesz również zdecydować samodzielnie, jaki zestaw włoskich sztućców Bugatti chcesz skompletować – dla 2, 4, 7, a może i 13 osób? Zadzwoń, a ustalimy szczegóły.

Kolorowe sztućce Bugatti

Katalog sztućców Bugatti - obiadowych, deserowych, do kawy, ryb itp. jest tak olbrzymi i rozbudowany, że potrzeba bardzo dużo czasu, by zaprezentować go światu. Będziemy stopniowo poszerzać portfolio włoskiego producenta. Będziemy pracować tak długo, aż znajdziesz u nas wszystkie dostępne na rynku wzory włoskiego mistrza form i wykończeń sztućców.

Wykończenia, plecionki, zdobienia i rękojeści kolorowych sztućce Bugatti są przeróżne. Wręcz trudno zdecydować się na jakiś wzór i kolor, bo każdy jest niezwykły i oryginalny. Sztućce włoskiego producenta oferowane są w różnorodnych opakowaniach. Nawet klasyczne kartonowe pudełka są bardzo eleganckie. A jeśli wybierzesz duży zestaw, dla 6-, 12-, czy większej ilości osób, masz do wyboru wytworną, drewnianą skrzynię - jasną lub ciemną.

Sztućce Bugatti to prezent nad prezentami

Kolorowe sztućce Bugatti, których akrylowe rączki do złudzenia przypominają barwną masę perłową, stanowią jeden z bardziej popularnych i cenionych, luksusowych prezentów ślubnych. Nie ma takiej młodej pary, która nie wpadłaby w zachwyt nad sztućcami słynnego producenta.

Sztućce Bugatti to też wyśmienity podarunek na wszelkie ważne okazje - urodziny, rocznice, czy parapetówkę, gdy warto przynieść ze sobą jakiś użyteczny dla wyposażających od nowa kuchnię i jadalnie prezent.