Kultowe włoskie miksery Smeg dla bardzo wymagających

Jeśli gotowanie jest dla Ciebie ważne, a kuchnia stała się już dawno miejscem kultu, na pewno zaintryguje Cię wyjątkowo praktyczny i piękny mikser planetarny włoskiej marki Smeg. Znawcy kulinariów od dawna utrzymują, że taki sprzęt to jeden z najbardziej skutecznych pomocników w kuchni. Idea mikserów planetarnych Smeg zakłada, że to urządzenie ma być niesłychanie funkcjonalne i niemal niezniszczalne. Pomoże Ci w wyrabianiu ciast, ubijaniu mas i kremów, mieszaniu przeróżnych składników. Tyle potrafi wersja podstawowa miksera Smeg. A kiedy dodasz do niego przemyślane akcesoria, pokochasz go jeszcze mocniej.

Mikser, który nie ma sobie równych

Trudno dziwić się zachwytom użytkowników mikserów planetarnych Smeg. Dzięki zmyślnemu mechanizmowi obrotowemu wszelkie ciasta, masy, składniki tortów, kremy są zawsze aksamitne, perfekcyjnie wyrobione, rozmieszane i niezwykle apetyczne.

Mikser planetarny Smeg jest wyposażony przez producenta w potężną, stalową misę oraz trzy mieszadła - do ciast, kremów oraz ubijania piany, czy jajek. I już ten podstawowy zestaw wystarczy, by Twoje kulinarne poczynania nabrały rumieńców.

Możesz poszerzyć talenty swojego miksera Smeg

Włoski producent zadbał o to, by jego kultowy mikser planetarny można było „przerobić” na prawdziwą maszynę do wielu zadań. Dzięki dedykowanym akcesoriom w kilka chwil zmienisz swój mikser Smeg w profesjonalną maszynkę do mielenia mięsa, czy tworzenia domowych kiełbas. Kilka chwil później mikser planetarny stanie się mistrzem makaronów lub ravioli. I jeszcze jedna jego odsłona - mikser przerodzi się, za sprawą pomysłowych tarek, w fachowca od surówek i sałatek.

Fantastyczne wykonanie i ujmująca forma

Lata pracy w kuchni i szerokie pojęcie o sprzęcie kuchennym prowokowały naszego specjalistę do poszukiwania naprawdę niezawodnego miksera planetarnego. Wnioski z tych poszukiwań są dość proste. Na rynku są zaledwie dwie, trzy godne uwagi marki, których domowe miksery nie są tworzone na, tzw., ilość.

Sprzęt marki Smeg to, bezdyskusyjnie, najwyższa półka jeśli chodzi o dobór materiałów i wykonanie. Dochodzi do tego uroczy design lat 50-tych XX wieku i niezwykła prostota obsługi. Nie od rzeczy jest też całkiem przyzwoita cena jak za tak wysokiej klasy sprzęt dla naprawdę wymagających.

Producent
Seria
Cena