• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Szklana pokrywka, Ø 30 cm, Staub

269
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 269 zł
Produkt dostępny
NA ZAMÓWIENIE, pytaj o termin dostawy
Dostawa gratis
Każda paczka jest ubezpieczona
Towar wysyłamy kurierem
Każda wysyłka gratis
14 dni na zwrot towaru

Francuska marka Staub to producent, który wie o smaku, jak nam się wydaje, chyba wszystko. Jego kultowe, luksusowe żeliwne garnki, patelnie i woki to prawdziwe zjawiska w świecie kulinariów. Staub, jako miłośnik zdrowego gotowania i smażenia, proponuje luksusowe pokrywki z hartowanego szkła, które stanowią uzupełnienie dla jego klasycznych, żeliwnych patelni.

Formowane na kształt spłaszczonej kopuły pokrywki pozwalają idealnie nawilżać duszone, smażone, pieczone, czy nawet - co ciekawe - grillowane potrawy. Wysoka pokrywa umożliwi Ci przyrządzenie prawdziwej uczty dla wszystkich, którzy cenią sobie bogate aromaty i niezwykłe smaki.

Pokrywka z hartowanego szkła średnicy 30 cm, wyposażona w stalowy uchwyt, może być używana w piekarniku. Pamiętaj, by nie przekraczać temperatury 220 stopni Celsjusza.

Doskonale wykonane, bardzo estetyczne pokrywki z masywnego, hartowanego szkła to odpowiedź francuskiej marki Staub na jej ciągłe poszukiwania smaku doskonałego. Żeliwo samo z siebie potrafi uczynić z odpowiednio przyprawionej potrawy prawdziwe arcydzieło, którego nie powstydziłby się mistrz kuchni.

Za sprawą szklanych pokrywek przyrządzane na żeliwnych patelniach potrawy zaczynają smakować wprost niebiańsko. Cieszymy się ogromnie, że niemal wszystkie patelnie marki Staub, zarówno te z drewnianym uchwytem, jak i te z krótkimi uchwytami, czy nawet patelnie grillowe, mogą być wyposażone w pokrywkę, która podniesie smaki na jeszcze wyższy poziom.

Materiał

  • hartowane szkło odporne do temperatury 220 stopni w piekarniku
  • uchwyt pokrywki - stal szlachetna

Wymiary

  • średnica - 30 cm

Poniżej obejrzysz patelnie Staub,
do których pasuje
pokrywka o średnicy 30 cm