Fresh & Save - Zestaw do próżniowego pakowania z 4 woreczkami i pompką, 0,75 l i 1,6 l, tworzywo, Zwilling

Każda paczka jest ubezpieczona
Towar wysyłamy kurierem
Każda wysyłka gratis
14 dni na zwrot towaru

Jeśli „kupiło Ci się” czegoś za dużo, na zapas, a obawiasz się, że nie dasz rady wykorzystać wszystkich produktów w niedługim czasie, sięgasz po wykonane z bezpiecznego tworzywa pojemniki zestawu Fresh & Save, niemieckiej marki Zwilling i zamykasz je za pomocą pompki próżniowej. Później niesiesz wszystko dumnie do lodówki, gdzie panuje niedościgniony porządek. Poszczególne produkty i gotowe dania są pięknie zapakowane, zamknięte. Żadnych atakujących zmysły zapachów z gatunku kiełbaso-rzodkiewko-pomarańczek.

Teraz zostaje Ci jeszcze wpisać w darmową, udostępnioną przez Zwilling’a aplikację, gdzie co stoi i kiedy zostało hermetycznie zamknięte, a masz zawartość lodówki pod pełną kontrolą. Aplikację pobierzesz tutaj.

Bardzo ładny, designerski, bo zaprojektowany przez słynnego Matteo Thuna zestaw startowy Fresh & Save, marki Zwilling, ma w sobie wszystko, czego Ci potrzeba, by poznać jego zalety. Dwa pudełka z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa (0,75 oraz 1,6 litra), wielorazowe worki do pakowania żywności (2 w rozmiarze 23 x 20 cm oraz 2 w rozmiarze 35 x 25) i, rzecz jasna, pompka próżniowa. Całość jest wręcz banalnie prosta w obsłudze.

Jeszcze słowo o pojemności - w nazwie produktu widzisz tzw. pojemność użytkową pojemników (0,75 oraz 1,6 litra). Z racji faktu, że pokrywki są potężne i głęboko osiadają podczas zamykania z użyciem pompki, całkowita pojemność każdego z pojemników jest faktycznie nieco większa (wszystkie wymiary znajdziesz poniżej).

Warto wiedzieć, że zestaw Fresh & Save pozwala zachować świeżość warzyw, owoców, ryb, mięs, wędlin, serów itp. aż o 5 razy dłużej, niż lodówka. Pojemniki i worki możesz włożyć do zamrażarki. Pojemniczki pozwolą Ci też podgrzewać gotowe potrawy w mikrofalówce.

Pakowanie próżniowe ma mnóstwo zalet. Jedną z nich jest możliwość dłuższego zachowania wartości odżywczych tego, co masz w lodówce. To jak? Dołączysz do tych, którzy nie marnują jedzenia?

Jeśli zainteresowaliśmy Cię zestawem Fresh & Save marki Zwilling, obejrzyj nasz film. Znajdziesz go poniżej.

Fresh & Save - system próżniowy,
którego nie sposób
nie polubić

 • Kiedy niemiecki Zwilling coś robi, robi to od razu świetnie. I to w nim bardzo cenimy. Dlatego byliśmy z góry dobrze nastawieni do próżniowego systemu przechowywania żywności - Fresh & Save.
 • Testy szybko potwierdziły regułę. To działa i to wyśmienicie! Z przyjemnością zapraszamy Cię do obejrzenia filmu, w którym Krystian pokazuje, co składa się na zestaw startowy Fresh & Save i jak używa się jego poszczególnych elementów.

Jak system Fresh & Save
ułatwia życie, oszczędza pieniądze
i dba o Twój spokój ducha

 • Nie lubisz marnować tracić pieniędzy? Nie znosisz wyrzucać jedzenia? Spróbuj spakować to, czego masz za dużo, w próżniowy system Fresh & Save niemieckiej marki Zwilling.
 • Dwa pojemniki o pojemności 0,35 oraz 0,75 litra i cztery woreczki (23 x 20 cm i 35 x 25 cm) plus pompka próżniowa to doskonały wstęp do prawdziwego zarządzania zawartością lodówki.
 • Jako prawdziwy, mądry zarządca, przechowasz wiele dłużej to, czego nie uda Ci się od razu wykorzystać. System pozwoli zachować świeżość mięs, warzyw, owoców, nabiału, czy gotowych dań do, nawet i 5 razy dłużej, niż nawet najmądrzejsza lodówka.
 • Dzięki Fresh & Save lepiej zaplanujesz menu, niczym doskonały strateg z góry wygraną bitwę. Tym samym Twój portfel będzie się miał wiele lepiej.

Materiał

 • pojemnik - bezpieczne dla zdrowia tworzywo sztuczne bez BPA
 • pokrywka - tworzywo sztuczne i silikon

Wymiary

Mniejszy pojemnik

 • długość - 18,2 cm; szerokość - 11,2 cm; wysokość - 9,8 cm
 • waga - 0,32 kg
 • pojemność użytkowa - 0,75 litra; pojemność całkowita - 0,9 litra

Większy pojemnik

 • długość - 21,4 cm; szerokość - 14,4 cm; wysokość - 12,8 cm
 • waga - 0,5 kg
 • pojemność użytkowa - 1,6 litra; pojemność całkowita - 2 litry

Pompka próżniowa 19 cm

2 woreczki w rozmiarze 23 x 20 cm

2 woreczki w rozmiarze 35 x 25 

Pompka próżniowa,
czyli o sercu niemieckiego
systemu Fresh & Save

 • Bez pompki próżniowej nie byłoby całej zabawy w pakowanie jedzenia w pojemniki, czy worki. Szybko przyznasz, że niechętnie oddajesz w inne ręce ten pomysłowy wynalazek.
 • Automatyczna pompka potrafi naprawdę szczelnie zamknąć pyszności, których świeżość, witaminy, kolor i aromat chcesz bezkarnie uwięzić na dłużej.
 • Pompkę zasilisz kablem, który podepniesz pod zwykły port USB w komputerze. Zresztą, ona nie wymaga wiele uwagi, bo bez ładowania podziała dobre kilka miesięcy.

Wielofunkcyjne pojemniki z tworzywa
nie tylko do przechowywania
świeżych produktów

 • Pojemniki do próżniowego przechowywania żywności, Fresh & Save, są, oczywiście, stworzone z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa bez BPA. Mogą z nich bez obaw korzystać alergicy, kobiety w ciąży, dzieci, czy starsze osoby i ci, którzy cierpią na różnego typu schorzenia przewodu pokarmowego.
 • Mówiąc o „korzystaniu” z pojemników Fresh & Save mamy na myśli też to, że możesz w nich nie tylko zamrażać potrawy, czy poszczególne produkty, ale używać ich w kuchence mikrofalowej. Oczywiście, pojemniki możesz umyć w zmywarce.

Wielorazowe torebki próżniowe,
czyli dłuuuuugo trwający smak
na wyciągnięcie ręki

 • Dzięki pomysłowym, wielorazowym, zamykanym strunowo workom systemu Fresh & Save (są naprawdę mocne!) możesz też przechowywać i zamrażać to wszystko, co nie musi być zamknięte w pojemniku.
 • Woreczek idealnie przechowa dość twarde, sprężyste, zbite produkty. Nie warto wstawiać do woreczków pomidorów, malin, agrestu, czy winogron. Chyba, że chcesz mieć od razu bazę do keczupu, czy prawie-dżem lub sok owocowy.
 • W torebce próżniowej przechowasz wędliny, twarde sery, ryby, mięsa, suche produkty, itp.
 • Jeśli woreczek próżniowy będzie służył do przechowywania produktów z dużą ilością soku, musisz zaopatrzyć się w plastikową wkładkę, która ochroni pompkę próżniową. Znajdziesz ją na dole strony.

Świat idzie na przód -
teraz nawet system próżniowy
ma swoją aplikację

 • Ciągle rozbudowywana, stworzona przez markę Zwilling aplikacja Culinary World (dostępna jest po polsku w polskim sklepie Google Play Store) pozwoli Ci nie zapomnieć, kiedy kończy się okres trwałości zapakowanych przez Ciebie potraw, czy produktów.
 • Ściągasz bezpłatną aplikację, skanujesz kody QR i możesz opisać, co w czym pozamykałeś i do kiedy Twoje pyszności będą świeże. Zarówno te leżące w lodówce, jak i w zamrażalniku (czy szafce, jeśli mowa o, np., tym, co sypkie).
 • Możesz nawet dodać zdjęcie opakowania i jego zawartości. Pomysłowe, prawda?
 • W aplikacji stworzysz własną listę zakupów i skorzystasz z przepisów proponowanych przez Zwilling’a.

Sprawdź, jak możesz rozbudować
swój startowy zestaw
Fresh & Save marki Zwilling