Chrupiące pieczywo z pięknego tostera Smeg

Włoska marka Smeg jest przekonana, że od samego śniadania należy Ci się kontakt z pięknem. Wszystko po to, by dzień zaczął się dobrze, byś miał energię do pokonywania wszelkich przeszkód i dobrze nastroił się na czekające Cię wyzwania. Przyznaj, że idealnie pomoże w tym ważnym zadaniu designerski toster marki Smeg. Jesteśmy pewni, że wszyscy kultywujący śniadania zaczynają dzień lepiej niż ci, którzy spieszą się i denerwują. Czas spędzony z najbliższymi, w uroczym towarzystwie domowego pupila, którym może stać się toster, na pewno nie pójdzie na marne.

Tostery dla dużych i małych

Twoja rodzina domaga się potężnego śniadania? Trudno Ci nadążyć z „produkcją” chrupiących kanapek, które znikają z talerza, nim jeszcze trafią na stół? Opędzasz się od chciwie wyciągniętych rąk? Włoska marka Smeg przyjdzie Ci z pomocą. Jej luksusowe tostery na 4 kromki zaspokoją potrzeby nawet dużej, wyjątkowo głodnej rodziny. Kiedy wszyscy będą delektować się świeżo opieczonym, chrupiącym pieczywem, toster Smeg przygotuje dla Was w tym czasie kolejne kromki.

A może Twoja rodzina jest niewielka? A może jesteś singlem i cenisz sobie śniadaniowy spokój i relaks w ustalonym przez siebie rytmie? Marka Smeg ma i dla Ciebie coś ciekawego - niewielki toster na 2 kromki pieczywa.

Bezbłędny design

Jesteśmy pewni, że nie ma piękniejszych tosterów, niż te, które oferuje włoska marka Smeg. Stylistyka lat 50-tych ubiegłego wieku dominuje w formach sprzętu AGD tego luksusowego producenta. Pełne wdzięku obłości, elegancka chromowana gałka i pokrętło sprawiają, że toster Smeg jest niezwykle przytulny. Automatycznie przeniesie Cię w czasy, gdy nie trzeba się było spieszyć, denerwować naporem rzeczywistości i można było delektować się chwilą.

Specjalne wersje tosterów Smeg

Smeg nie byłby sobą, gdyby nie pokazał światu swojego odważnego oblicza. W kolekcji włoskich tosterów można znaleźć dwa ciekawe zjawiska. Jeden z nich ma na sobie wzór brytyjskiej flagi. I nawet ci, którzy nie są anglofilami twierdzą, że jest uroczy. Drugi toster należy do luksusowej serii Dolce&Gabbana, której wzory stylizowane są na charakterystyczne dla Sycylii roślinne, owocowe i zwierzęce motywy.

Producent
Seria
Cena