• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Nasze filmy uczą, jak sobie dobrze poradzić z patelnią nieprzywierającą

Patelnie nieprzywierające są jednymi z najprostszych w użyciu. Nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów, gdy po raz pierwszy pojawiają się w Twojej kuchni. Wyjmujesz taką patelnię z pudełka, myjesz wodą z płynem i smażysz. Wydawałoby się, że nie można wymarzyć sobie lepszego sprzętu. Ale…

Jak to w życiu bywa i tu, w przypadku patelni z powłokami nieprzywierającymi, nie wszystko jest do końca tak proste, jakby się wydawało. Powłoki nieprzywierających patelni mają swoje ograniczenia. Przede wszystkim musisz znać maksymalny poziom temperatur, które wytrzyma Twoja patelnia. O tym i wielu innych niespodziankach, które szykują dla nas patelnie nieprzywierające, mówią nasze filmy. Pokazujemy w nich, jak dobrze korzystać z patelni z powłokami, by służyły długo i szczęśliwie. Oglądaj, zapraszamy!

Mistrzowie kuchni używają pirometru. Dlaczego Ty nie możesz?

Pirometr w kuchni jest wręcz niezbędny. Pozwala długo zachować dobrą jakość patelni, zwłaszcza nieprzywierającej i, nade wszystko, zdrowo smażyć. Pirometru używają też najwięksi kucharze.

Czytaj więcej

Nie smaż na oleju rzepakowym

Badania pokazują, że olej rzepakowy to zdecydowanie zły wybór, jeśli życzysz sobie zdrowo smażyć. My z kolei sprawdziliśmy, że patelnie klasy Premium kompletnie się z nim nie dogadują.

Czytaj więcej

Nieprzywierająca kuchnia - naczynia z kolekcji Diamond Lite PRO marki Woll

Naczynia z serii Diamond Lite PRO, niemieckiej marki Woll, nie dość, że wyglądają świetnie i rozpieszczają powłoką nieprzywierającą, służą też alergikom. I to takim, którym nic innego nie pasuje!

Czytaj więcej

Czego nie wiemy o patelniach nieprzywierających, a co nam się wydaje oczywiste

Mamieni opowieściami działów reklamy producentów patelni nieprzywierających, zdajemy się nie słyszeć, co naprawdę do nas mówią. Dziś film o tym, co oznacza „patelnia odporna na ścieranie”.

Czytaj więcej

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Patelnia nieprzywierająca? Stalowa? Żeliwna? Miedziana? Co wybrać? Czy sobie z nią poradzę? Nie ma stresu! Nasz film rozwieje wszystkie wątpliwości i pozwoli Ci wybrać najlepszą patelnię.

Czytaj więcej

Jak smażyć na nieprzywierającej patelni Woll XL Logic?

Patelnie niemieckiej marki Woll są, co tu dużo mówić, naprawdę doskonałe. Musisz tylko pamiętać, że stawiają pewne wymagania. Jakie? Wszystkiego dowiesz się z naszego filmu.

Czytaj więcej

Szkoła smażenia na patelniach nieprzywierających - PODSTAWY

Pytanie, ilu smażących robi to wg zasad sztuki, czyli tak, by nie pozbawić tego, co smażone, wszelkich wartości odżywczych. Odpowiedź jest dość smutna - niewielu. Zmienimy ten stan rzeczy!

Czytaj więcej

Zmywarka-niszczyciel! Nie myj w niej noży, patelni i garnków!

Bardzo, bardzo wielu ludzi kocha wstawiać naczynia i noże do zmywarki. Często nie mają jednak pojęcia, jak bardzo sami sobie szkodzą. Oglądaj film o zmywarce-niszczycielu. Może Cię przekonamy.

Czytaj więcej