• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Filmy o kuchennych akcesoriach, bez których trudno obejść

Bez nich kuchenne życie byłoby i trudne i nudne. Rozliczne kuchenne akcesoria, zarówno drobne, jak i te poważne, są nieodłącznym składnikiem codziennego, kulinarnego tworzenia. W tej kategorii zbierzemy filmy o przeróżnych luksusowych mniej lub bardziej sprzętach, które pomagają w realizacji nawet najśmielszych smakowych pomysłów.

Kategoria filmów o akcesoriach kuchennych, zwanych utensyliami, będzie o tyle różnorodna, o ile ich świat jest niezwykle rozłożysty.

Czy potrzebujesz podstawek pod kamienie Shapton?

Niektórzy oponują przeciw zakupowi podstawek pod syntetyczne kamienie Shapton z serii Glass Stone, bo podstawka nieco kosztuje. Niemniej, warto wiedzieć, co się stanie, gdy jej nie będziesz miał.

Czytaj więcej

Japońskie deski Hasegawa - super standard krojenia

Dlaczego Japończycy mają prawdziwego świra na punkcie antybakteryjności? Dlaczego tworzą deski kuchenne, na których można kroić przez dekady? Odpowiedzi na pytania znajdziesz w naszym filmie.

Czytaj więcej

Bisbell nie zawodzi - doskonałe, choć niewielkie pulpity magnetyczne

Bisbell stworzył pięknie, minimalistyczne, a bardzo mocne i stabilne drewniane pulpity magnetyczne na kilka noży. Miękka wyściółka i neodymowe magnesy czynią z nich mistrzów eksponowania noży.

Czytaj więcej

Które pojemniki zestawu Fresh&Save przypadną Ci bardziej do gustu?

Grono wielbicieli zestawu do próżniowego przechowywania żywności Fresh&Save, marki Zwilling, rośnie w oszałamiającym tempie. I trudno się dziwić, bo to naprawdę trafiony pomysł! Obejrzyj film.

Czytaj więcej

Blok inny niż reszta - krzywy i niepokorny pulpit na noże marki Miyabi

Pulpit magnetyczny musi spełniać trzy podstawowe funkcje - przede wszystkim mieć doskonałe magnesy, by noże zeń nie spadały. Musi też mieścić się na blacie. I, rzecz jasna, musi się podobać.

Czytaj więcej

Jak przygotować japońską deskę Parker Asahi do pracy

Japońskie deski Asahi, które posłużą w Twojej kuchni przez całe dziesięciolecia i nie stracą swoich świetnych właściwości, warto naolejować przed pierwszym użyciem. Jak to zrobić? Obejrzyj film.

Czytaj więcej

Fresh & Save - zawsze świeże, smaczne i pomysłowo przechowywane jedzenie

Jeśli kochasz jeść dobrze, zdrowo, świeżo i różnorodnie, a czasem kupujesz na zapas, system próżniowego pakowania żywności, Fresh & Save marki Zwilling, jest właśnie dla Ciebie.

Czytaj więcej

Kolorowe, japońskie deski Asahi i od razu piękniej się kroi!

Czekali, czekali, aż się doczekali na kolorowe deski słynnej marki Parker Asahi. W naszym filmie trzy nowe odsłony wyśmienitych desek i krótkie podsumowanie dla tych, którzy nie wiedzą, w czym rzecz.

Czytaj więcej