Filmy o kuchennych akcesoriach, bez których trudno obejść

Bez nich kuchenne życie byłoby i trudne i nudne. Rozliczne kuchenne akcesoria, zarówno drobne, jak i te poważne, są nieodłącznym składnikiem codziennego, kulinarnego tworzenia. W tej kategorii zbierzemy filmy o przeróżnych luksusowych mniej lub bardziej sprzętach, które pomagają w realizacji nawet najśmielszych smakowych pomysłów.

Kategoria filmów o akcesoriach kuchennych, zwanych utensyliami, będzie o tyle różnorodna, o ile ich świat jest niezwykle rozłożysty.

Jak przygotować japońską deskę Parker Asahi do pracy

Japońskie deski Asahi, które posłużą w Twojej kuchni przez całe dziesięciolecia i nie stracą swoich świetnych właściwości, warto naolejować przed pierwszym użyciem. Jak to zrobić? Obejrzyj film.

Czytaj więcej

Fresh & Save - zawsze świeże, smaczne i pomysłowo przechowywane jedzenie

Jeśli kochasz jeść dobrze, zdrowo, świeżo i różnorodnie, a czasem kupujesz na zapas, system próżniowego pakowania żywności, Fresh & Save marki Zwilling, jest właśnie dla Ciebie.

Czytaj więcej

Kolorowe, japońskie deski Asahi i od razu piękniej się kroi!

Czekali, czekali, aż się doczekali na kolorowe deski słynnej marki Parker Asahi. W naszym filmie trzy nowe odsłony wyśmienitych desek i krótkie podsumowanie dla tych, którzy nie wiedzą, w czym rzecz.

Czytaj więcej

Pirometr i stalowa patelnia - jak poradzić sobie z przekłamaniami temperatur

Pirometr w kuchni to, naszym zdaniem, genialny pomocnik. Niestety, czasem oszukuje, gdy przyjdzie mu pracować ze stalową patelnią. Jak sobie z nim poradzić? Jak ustawić emisyjność – o tym w filmie.

Czytaj więcej

Tanie deski kuchenne z reguły okazują się być bardzo drogie. Paradoks?

Tania deska kuchenna to na pewno zły pomysł. Raz, że będzie pocięta po kilku krojeniach, więc zaraz zalegną się w niej gromady bakterii. A dwa – jest spora szansa, że wykończy ją pierwsze mycie.

Czytaj więcej

Magnetyczne listwy Bisbell - trzymają noże, jak w imadle

Listwa magnetyczna to doskonały wynalazek. Tyle, że, nie każda listwa zagwarantuje Twoim nożom bezpieczeństwo. Długo szukaliśmy takiej, która utrzyma zestaw noży. I znaleźliśmy listwy Bisbell.

Czytaj więcej

Deska do krojenia, którą można umyć wybielaczem, by służyła przez dekady

Są na świecie deski kuchenne, których możesz używać przez całe dekady, a one nie stracą swoich licznych, a doskonałych właściwości. Obejrzyj film o mytej wybielaczem japońskiej desce Asahi.

Czytaj więcej

Japońskie deski Asahi pokazują, co potrafią

Znaleźć naprawdę doskonałą deskę kuchenną, to prawdziwe wyzwanie, o czym wie każdy, kto usiłował kupić deskę, która nie padłaby ofiarą ostrego, japońskiego noża. Poznaj deski Asahi.

Czytaj więcej
« 1