Filmy o kuchennych akcesoriach, bez których trudno obejść

Bez nich kuchenne życie byłoby i trudne i nudne. Rozliczne kuchenne akcesoria, zarówno drobne, jak i te poważne, są nieodłącznym składnikiem codziennego, kulinarnego tworzenia. W tej kategorii zbierzemy filmy o przeróżnych luksusowych mniej lub bardziej sprzętach, które pomagają w realizacji nawet najśmielszych smakowych pomysłów.

Kategoria filmów o akcesoriach kuchennych, zwanych utensyliami, będzie o tyle różnorodna, o ile ich świat jest niezwykle rozłożysty.

Które pojemniki zestawu Fresh&Save przypadną Ci bardziej do gustu?

Grono wielbicieli zestawu do próżniowego przechowywania żywności Fresh&Save, marki Zwilling, rośnie w oszałamiającym tempie. I trudno się dziwić, bo to naprawdę trafiony pomysł! Obejrzyj film.

Czytaj więcej

Blok inny niż reszta - krzywy i niepokorny pulpit na noże marki Miyabi

Pulpit magnetyczny musi spełniać trzy podstawowe funkcje - przede wszystkim mieć doskonałe magnesy, by noże zeń nie spadały. Musi też mieścić się na blacie. I, rzecz jasna, musi się podobać.

Czytaj więcej

Jak przygotować japońską deskę Parker Asahi do pracy

Japońskie deski Asahi, które posłużą w Twojej kuchni przez całe dziesięciolecia i nie stracą swoich świetnych właściwości, warto naolejować przed pierwszym użyciem. Jak to zrobić? Obejrzyj film.

Czytaj więcej

Fresh & Save - zawsze świeże, smaczne i pomysłowo przechowywane jedzenie

Jeśli kochasz jeść dobrze, zdrowo, świeżo i różnorodnie, a czasem kupujesz na zapas, system próżniowego pakowania żywności, Fresh & Save marki Zwilling, jest właśnie dla Ciebie.

Czytaj więcej

Kolorowe, japońskie deski Asahi i od razu piękniej się kroi!

Czekali, czekali, aż się doczekali na kolorowe deski słynnej marki Parker Asahi. W naszym filmie trzy nowe odsłony wyśmienitych desek i krótkie podsumowanie dla tych, którzy nie wiedzą, w czym rzecz.

Czytaj więcej

Pirometr i stalowa patelnia - jak poradzić sobie z przekłamaniami temperatur

Pirometr w kuchni to, naszym zdaniem, genialny pomocnik. Niestety, czasem oszukuje, gdy przyjdzie mu pracować ze stalową patelnią. Jak sobie z nim poradzić? Jak ustawić emisyjność – o tym w filmie.

Czytaj więcej

Tanie deski kuchenne z reguły okazują się być bardzo drogie. Paradoks?

Tania deska kuchenna to na pewno zły pomysł. Raz, że będzie pocięta po kilku krojeniach, więc zaraz zalegną się w niej gromady bakterii. A dwa – jest spora szansa, że wykończy ją pierwsze mycie.

Czytaj więcej

Magnetyczne listwy Bisbell - trzymają noże, jak w imadle

Listwa magnetyczna to doskonały wynalazek. Tyle, że, nie każda listwa zagwarantuje Twoim nożom bezpieczeństwo. Długo szukaliśmy takiej, która utrzyma zestaw noży. I znaleźliśmy listwy Bisbell.

Czytaj więcej
« 1 3