Filmy o kuchennych akcesoriach, bez których trudno obejść

Bez nich kuchenne życie byłoby i trudne i nudne. Rozliczne kuchenne akcesoria, zarówno drobne, jak i te poważne, są nieodłącznym składnikiem codziennego, kulinarnego tworzenia. W tej kategorii zbierzemy filmy o przeróżnych luksusowych mniej lub bardziej sprzętach, które pomagają w realizacji nawet najśmielszych smakowych pomysłów.

Kategoria filmów o akcesoriach kuchennych, zwanych utensyliami, będzie o tyle różnorodna, o ile ich świat jest niezwykle rozłożysty.

Magnetyczne listwy Bisbell - trzymają noże, jak w imadle

Listwa magnetyczna to doskonały wynalazek. Tyle, że, nie każda listwa zagwarantuje Twoim nożom bezpieczeństwo. Długo szukaliśmy takiej, która utrzyma zestaw noży. I znaleźliśmy listwy Bisbell.

Czytaj więcej

Deska do krojenia, którą można umyć wybielaczem, by służyła przez dekady

Są na świecie deski kuchenne, których możesz używać przez całe dekady, a one nie stracą swoich licznych, a doskonałych właściwości. Obejrzyj film o mytej wybielaczem japońskiej desce Asahi.

Czytaj więcej

Japońskie deski Asahi pokazują, co potrafią

Znaleźć naprawdę doskonałą deskę kuchenną, to prawdziwe wyzwanie, o czym wie każdy, kto usiłował kupić deskę, która nie padłaby ofiarą ostrego, japońskiego noża. Poznaj deski Asahi.

Czytaj więcej

Saya na noże - luksusowy dodatek do ostrzy japońskiej marki Mcusta Zanmai

Jeśli do japońskiego noża dokupisz sayę, automatycznie ostrze zyskuje na prestiżu. Wszystko jednak zależy od tego, jak wykonano sayę. Oglądaj nasz film o sayach wyjątkowej marki Mcusta Zanmai.

Czytaj więcej

Co kupić najpierw - japoński nóż, czy kamień do ostrzenia?

Często zdarza się, że ktoś, wiedziony jakimś dziwnym przymusem, kupuje najpierw ostrzałkę do japońskiego noża, a potem decyduje się na nóż. Niestety, to błędna kolejność, o czym mowa w filmie.

Czytaj więcej

Adapter Falk - i Twoje miedziane naczynia od razu działają na indukcji

Wielu posiadaczy kuchni indukcyjnej z zazdrością popatrywało na tych, którzy mieli szansę gotować w miedzianych naczyniach. Teraz, dzięki specjalnemu adapterowi, miedź działa popisowo na indukcji.

Czytaj więcej

Jakie utensylia powinieneś dobrać do swoich naczyń?

Czy pamiętasz, by używać odpowiednich akcesoriów kuchennych dostosowanych do materiału i technologii Twoich naczyń. A może przez lata używałeś nieodpowiednich utensyliów?

Czytaj więcej

Pokochaj przyprawianie francuskimi młynkami Paris marki Peugeot

Najsłynniejsze młynki świata to kolekcja Paris, francuskiej marki Peugeot. Znajdziesz je w każdej renomowanej restauracji i w domach milionów gotujących z pasją.

Czytaj więcej
« 1