Filmy o kuchennych akcesoriach, bez których trudno obejść

Bez nich kuchenne życie byłoby i trudne i nudne. Rozliczne kuchenne akcesoria, zarówno drobne, jak i te poważne, są nieodłącznym składnikiem codziennego, kulinarnego tworzenia. W tej kategorii zbierzemy filmy o przeróżnych luksusowych mniej lub bardziej sprzętach, które pomagają w realizacji nawet najśmielszych smakowych pomysłów.

Kategoria filmów o akcesoriach kuchennych, zwanych utensyliami, będzie o tyle różnorodna, o ile ich świat jest niezwykle rozłożysty.

Japońskie deski Asahi pokazują, co potrafią

Znaleźć naprawdę doskonałą deskę kuchenną, to prawdziwe wyzwanie, o czym wie każdy, kto usiłował kupić deskę, która nie padłaby ofiarą ostrego, japońskiego noża. Poznaj deski Asahi.

Czytaj więcej

Saya na noże - luksusowy dodatek do ostrzy japońskiej marki Mcusta Zanmai

Jeśli do japońskiego noża dokupisz sayę, automatycznie ostrze zyskuje na prestiżu. Wszystko jednak zależy od tego, jak wykonano sayę. Oglądaj nasz film o sayach wyjątkowej marki Mcusta Zanmai.

Czytaj więcej

Co kupić najpierw - japoński nóż, czy kamień do ostrzenia?

Często zdarza się, że ktoś, wiedziony jakimś dziwnym przymusem, kupuje najpierw ostrzałkę do japońskiego noża, a potem decyduje się na nóż. Niestety, to błędna kolejność, o czym mowa w filmie.

Czytaj więcej

Adapter Falk - i Twoje miedziane naczynia od razu działają na indukcji

Wielu posiadaczy kuchni indukcyjnej z zazdrością popatrywało na tych, którzy mieli szansę gotować w miedzianych naczyniach. Teraz, dzięki specjalnemu adapterowi, miedź działa popisowo na indukcji.

Czytaj więcej

Jakie utensylia powinieneś dobrać do swoich naczyń?

Czy pamiętasz, by używać odpowiednich akcesoriów kuchennych dostosowanych do materiału i technologii Twoich naczyń. A może przez lata używałeś nieodpowiednich utensyliów?

Czytaj więcej

Pokochaj przyprawianie francuskimi młynkami Paris marki Peugeot

Najsłynniejsze młynki świata to kolekcja Paris, francuskiej marki Peugeot. Znajdziesz je w każdej renomowanej restauracji i w domach milionów gotujących z pasją.

Czytaj więcej

Syntetyczne kamienie Zwilling do ostrzenia nawet najtwardszych noży

Kamienie syntetyczne do ostrzenia noży, nade wszystko japońskich, to prawdziwa arystokracja wśród ostrzałek. Są wielokrotnie twardsze i skuteczniejsze niż kamienie ceramiczne.

Czytaj więcej

Jak używać syntetycznych kamieni Miyabi do ostrzenia noży?

Syntetyczne kamienie do ostrzenia noży to swoista arystokracja wśród ostrzałek. Możesz naostrzyć na nich nawet najtwardsze japońskie stale. Spróbuj, jak świetnie się nimi ostrzy.

Czytaj więcej
« 1