Filmy o kuchennych akcesoriach, bez których trudno obejść

Bez nich kuchenne życie byłoby i trudne i nudne. Rozliczne kuchenne akcesoria, zarówno drobne, jak i te poważne, są nieodłącznym składnikiem codziennego, kulinarnego tworzenia. W tej kategorii zbierzemy filmy o przeróżnych luksusowych mniej lub bardziej sprzętach, które pomagają w realizacji nawet najśmielszych smakowych pomysłów.

Kategoria filmów o akcesoriach kuchennych, zwanych utensyliami, będzie o tyle różnorodna, o ile ich świat jest niezwykle rozłożysty.

Pokochaj przyprawianie francuskimi młynkami Paris marki Peugeot

Najsłynniejsze młynki świata to kolekcja Paris, francuskiej marki Peugeot. Znajdziesz je w każdej renomowanej restauracji i w domach milionów gotujących z pasją.

Czytaj więcej

Syntetyczne kamienie Zwilling do ostrzenia nawet najtwardszych noży

Kamienie syntetyczne do ostrzenia noży, nade wszystko japońskich, to prawdziwa arystokracja wśród ostrzałek. Są wielokrotnie twardsze i skuteczniejsze niż kamienie ceramiczne.

Czytaj więcej

Jak używać syntetycznych kamieni Miyabi do ostrzenia noży?

Syntetyczne kamienie do ostrzenia noży to swoista arystokracja wśród ostrzałek. Możesz naostrzyć na nich nawet najtwardsze japońskie stale. Spróbuj, jak świetnie się nimi ostrzy.

Czytaj więcej

Zupełnie zwariowany młynek Peugeot Prestige - 110 cm ręcznie tworzonego piękna

Jeden z najbardziej zdumiewających i szokujących produktów marki Peugeot - młynek o wysokości 110 cm - ma swój certyfikat i numer seryjny. Tworzą go ręcznie mistrzowie rzemiosła.

Czytaj więcej