• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Stalowe patelnie francuskiej marki De Buyer - smażysz i dusisz, na co przyjdzie Ci ochota

Ci, którzy kochają smażyć, nie mogą nacieszyć się stalowymi patelniami. Jednak, by taki materiał pokazał, co naprawdę potrafi, trzeba wybrać sprzęt najwyższej klasy naprawdę zaufanego producenta. Dlatego dodaliśmy do oferty naszego sklepu bezdyskusyjnie świetne stalowe, francuskie patelnie marki De Buyer. W tej przestrzeni znajdziesz dwie linie patelni - Affinity i Alchimy. To sprzęt, z którego korzystają największe sławy świata kulinariów. Smażenie, duszenie, flabmirowanie, podpiekanie i zapiekanie - stalowe patelnie De Buyer nie znają ograniczeń.

 Jeśli masz wątpliwości, czy patelnia stalowa jest dla Ciebie, obejrzyj nasz FILM.

Producent
Seria
Cena

Naucz się wykorzystywać potencjał stalowych patelni De Buyer

Jak przygotować stalową patelnię do sprawnego smażenia

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Całe długie lata wiedzy zamknięte w stalowym naczyniu

Francuski De Buyer działa już od 1830 roku, czyli ma za sobą olbrzymią tradycję i jeszcze większą wiedzę na temat tworzenia naczyń klasy Premium. Ten znany na całym świecie producent zaczynał od miedzi i na niej wsparł swoje doświadczenie.

Stalowe patelnie to właśnie efekt współpracy z najlepszymi mistrzami kuchni, którzy podpowiedzieli francuskiemu producentowi, jak optymalnie skonstruować patelnię, by spełniała wszystkie stawiane przed nią wymagania.

De Buyer wypuścił na rynek stalowe patelnie, które są wiele tańsze od ich kultowego produktu - czyli miedzianych naczyń. Stąd rynek odbiorców automatycznie się poszerzył, co cieszy, bo doskonała stal w kuchni to prawdziwy skarb.

 

Patelnie dla każdego miłośnika gotowania

Wybraliśmy z oferty francuskiego producenta dwie linie płytkich, głębokich i specjalistycznych patelni - Affinity i Alchimy. Mamy tu do czynienia z 5-cio i 3-warstwowymi konstrukcjami. Oczywiście, im bardziej rozbudowana jest struktura patelni, tym dystrybucja ciepła jest lepsza, a sam sprzęt pozwala na więcej kulinarnych eksperymentów. Niemniej, nawet 3-warstwowa kolekcja patelni Alchimy potrafi bardzo dużo.

Musisz tylko pamiętać, że każdą stalową patelnię należy przygotować do użycia. Jak to zrobić, pokazuje nasz film, który znajdziesz na dole strony.

 

Co przygotujesz na stalowej patelni De Buyer?

W sumie pytanie powinno brzmieć inaczej - czego NIE przygotujesz na stalowej patelni De Buyer? Nie ma tu, zasadniczo, żadnych ograniczeń. Oczywiście, poza wyobraźnią. Jajecznica, jajka sadzone, omlety, naleśniki, mięsa, warzywa, ryby, steki, owoce morza - smażysz i dusisz, co chcesz.

Jedno założenie - stalowe patelnie wymagają cierpliwości i umiejętnego dostosowania temperatury do typu potrawy, którą przyrządzasz. Nasz poradnik znajdziesz TUTAJ.