• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Filmy o stalowych garnkach, które nie mają sobie równych

Od bardzo długich lat poszukujemy dla naszych sklepów możliwie najlepszych stalowych naczyń, które wytrwają długie, długie lata i podołają kaprysom nawet najbardziej wymagających miłośników kuchni. Musimy przyznać, że odkrycie stalowych garnków, które będą godne zaufania, to nie byle jaka sztuka. Stalowych naczyń jest na rynku nieskończona wręcz ilość, ale, co przykre, tylko nieliczne spełniają stawiane im wymagania.

W naszych filmach zobaczycie garnki klasy Premium. Liczymy, że przekonacie się, jak niezwykle uniwersalna jest stal i jak doskonale twórczo można ją wykorzystać.

Tych, którzy chcą sprawdzić stalowe naczynia słynnych producentów, zapraszamy do naszego studio w Cieszynie.

Stal naczyń Demeyere, srebrzysta przez całe dekady, kontra klasyczna stal patelni

Stalowe naczynia Demeyere, garnki i patelnie, nawet po całych latach używania będą srebrzysto-biało. Łatwo można to zobaczyć, zestawiając je z klasycznymi, stalowymi naczyniami.

Czytaj więcej

Gotujemy w 100 ml wody w rondlu John Pawson marki Demeyere

Zdrowe gotowanie to nie tylko doskonałe produkty i Twoje talenty. To też doskonałe naczynia i… niewielka ilość wody. Czy uwierzysz, że da się gotować warzywa w 100 ml wody?

Czytaj więcej

Seria Industry Demeyere, czyli stalowe naczynia, które dużo potrafią

Stalowe garnki Industry Demeyere potrafią poruszyć serca nawet i tych, którzy twierdzą, że o stali wiedzą wszystko i nie wierzą, że istnieją naczynia, które wybijają się spośród wszystkich innych.

Czytaj więcej

W jakich naczyniach możesz przechowywać potrawy w lodówce

Wielu Klientów pyta nas, w jakich naczyniach mogą, bez obawy o ich zniszczenie, przechowywać potrawy w lodówce. Wbrew pozorom kwestia nie jest wcale taka banalna. Obejrzyj nasz film.

Czytaj więcej

Patelnie niezniszczalne, czyli te, które posłużą Ci całymi latami

Im prostszy jest materiał, z którego wykonano patelnię, tym dłużej Ci posłuży. Ale patelnie stalowe, żeliwne, miedziane, czy żeliwne z nieprzywierającą glazurą mają swoje wymagania.

Czytaj więcej

Jak gotować niemal bez wody w garnkach Demeyere?

Jeśli myślisz, że wiesz o gotowaniu wszystko, na pewno jesteś w błędzie. Sprawdź, co z swoimi garnkami wyczynia belgijska marka Demeyere. Gotuje w nich niemal bez wody! Szaleństwo?

Czytaj więcej