• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Seria Industry Demeyere, czyli stalowe naczynia, które dużo potrafią

Już od wielu lat jesteśmy wielbicielami marki Demeyere i jej stalowych naczyń, które odbiegają od wszystkiego, co znane w materii gotowania w garnkach ze stali nierdzewnej. Belgijski producent angażuje do tworzenia swoich luksusowych kolekcji, w tym serii Industry, inżynierów, metalurgów i zawodowych kucharzy. Taki team nie może się mylić, dlatego spod ich rąk wychodzą najlepsze na świecie stalowe naczynia. To wcielona inżynieria gotowania – bez słowa przesady. Gotujesz w minimalnej ilości wody, czyli niezwykle zdrowo.

Stalowe naczynia Industry nagrzewają się bardzo szybko i doskonale długo trzymają ciepło, więc oszczędzasz energię. Perfekcyjnie opracowana struktura 5-warstwowego materiału pozwala garnkom Demeyere Industry sprawnie kierować ciepło w głąb potraw - dzięki temu są bardziej aromatyczne i wyrazistsze w smaku.

Nie zdradzajmy jednak wszelkich zalet naczyń Demeyere. Zapraszamy do obejrzenia filmu o tych garnkach i patelniach, które już od wielu lat fascynują nie tylko zawodowych kucharzy, ale i wszystkich pasjonatów gotowania na poważnie.

Produkty powiązane z filmem