Artykuły O naszej misji

Niektórych to dziwi, ale my twierdzimy z przekonaniem, że specjalistyczny sklep internetowy musi charakteryzować się spójną misją. Ci, którzy dobierają sprzęt kuchenny, zobowiązani są wiedzieć na jego temat wszystko, muszą go znać z własnych doświadczeń, bo inaczej poznać się go nie da. Dlatego też szczycimy się faktem, że znamy nasze produkty z codziennego ich używania, potrafimy o nich mówić i pisać. A naszą wiedzą chętnie się dzielimy. W tej przestrzeni przeczytasz jednak teksty nie o sprzęcie, ale o ludziach tworzących sklep Prestiżowa Kuchnia. Bo twierdzimy, że mamy się czym chwalić. Zależy nam też na tym, by Klient czuł, że może nam wierzyć.

Nasz fachowiec od wielu lat doradza klientom zakup sprz%c4%99tu   presti%c5%bcowakuchnia

Doradzamy Klientom, żeby kupowali świadomie

Wydaje nam się, że luksusowe zakupy muszą być wsparte nie tylko fachową wiedzą, ale i naprawdę dużą empatią ze strony sprzedawcy.

Czytaj więcej
Od wielu lat piszemy fachowe atyku%c5%82y   presti%c5%bcowakuchnia

Od lat piszemy fachowe artykuły o technologiach kulinarnych

Z przekonaniem twierdzimy, że trzeba dużo i fachowo pisać o świetnym sprzęcie kuchennym i nowoczesnych technologiach kulinarnych. Bo jak inaczej dowiesz się o ich istnieniu?

Czytaj więcej
Nasz fachowiec od najm%c5%82odszych lat bada tajniki kuchni   presti%c5%bcowakuchnia

Lata doświadczeń fachowca, czyli prawdziwa kopalnia wiedzy

Są na świecie szczęśliwcy, którym w dzieciństwie nikt nie zabraniał rozwijania pasji. Należy do nich, niewątpliwie, nasz specjalista do spraw kulinariów - Krystian Wawrzyczek.

Czytaj więcej
Wiele lat zaj%c4%99%c5%82o nam przetestowanie najlepszego sprz%c4%99tu kuchennego   presti%c5%bcowakuchnia

Od lat testujemy najlepszy kuchenny sprzęt

Producenci testują swój sprzęt we własnych laboratoriach, czy profesjonalnych kuchniach. A my chcemy wiedzieć, jak to wszystko działa w domu.

Czytaj więcej
Nie ustajemy w wysi%c5%82kach  by filmowa%c4%87 sprz%c4%99t kuchenny   presti%c5%bcowakuchnia

Tworzymy filmy o tym, jak używać sprzętu z naszej oferty

Filmy o sprzęcie kuchennym są, niestety, w Polsce, trudne do stworzenia. Przeczytaj o naszych zmaganiach z materią instruktażowych filmów o najlepszych markach.

Czytaj więcej
Sklep presti%c5%bcowa kuchnia prezentuje wybiera luksusowy sprz%c4%99t najleszych marek

Wybieramy dla Was tylko to, co absolutnie wyjątkowe

Dobór luksusowego sprzętu, który będzie spełniał wymagania zaawansowanych gotujących, to nie całkiem proste zadanie. Trzeba poznać markę i jej produkty i umieć je obiektywnie ocenić.

Czytaj więcej