• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Proste smażenie i aromatyczne duszenie - niezawodne patelnie non-stick francuskiej marki De Buyer

Patelnie nieprzywierające można spotkać niemal na każdym kroku. Jednak, z czego wielu nie zdaje sobie sprawy, by powłoka spełniała liczne standardy, musi być tworzona przez naprawdę godnego zaufania producenta. Takiego, który ma misję i stawia sobie za cel dbałość o zdrowie swoich klientów. Dlatego w naszym sklepie goszczą doskonałe, spełniające bardzo rygorystyczne normy patelnie francuskiego producenta, marki De Buyer. Ten znany ze swoich legendarnych, miedzianych naczyń producent ma w ofercie również patelnie nieprzywierające z kolekcji Choc Extreme.

 Jeśli masz wątpliwości, czy patelnia nieprzywierająca jest dla Ciebie, obejrzyj nasz FILM.

Nie wiesz, jaką patelnię wybrać? Nasz film sporo Ci podpowie

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Pamiętaj, że nie wolno przegrzewać patelni

Kluczowym dla zdrowego smażenia jest, by nagrzewać patelnię tylko do takich temperatur, na jakie pozwala dana potrawa. Dopiero wtedy smażysz świadomie i zgodnie ze sztuką. Nie niszczysz wartości odżywczych tego, co przygotowujesz. O temperaturach piszemy w naszych artykułach.

Musisz również pamiętać, że każda powłoka nieprzywierająca ma maksymalną temperaturę smażenia, która jej nie przegrzeje. W przypadku nieprzywierających patelni Choc Extreme marki De Buyer jest to 250 stopni. Jeśli zbyt często będziesz przekraczać bezpieczną dla powłoki temperaturę, zniszczysz ją. Dlatego już od lat polecamy używanie pirometru. O nim znajdziesz informacje w naszych artykułach i filmach.

 

Bezpieczne smażenie bez PFOA i PFOS

Francuska marka De Buyer, tworząc naczynia zgodnie z restrykcyjnymi europejskimi normami, opisuje swoje powłoki nieprzywierające jako wolne od szkodliwych kwasów i związków chemicznych – PFOA i PFOS. Dzięki temu możesz mieć pewność, że smażysz zdrowo i bezpiecznie.

Po tym właśnie można poznać odpowiedzialnego producenta – opisuje zgodnie z prawdą materiał, z którego tworzy powłoki swoich nieprzywierających patelni, by gotujący mogli skupić się jedynie na twórczym działaniu i kreowaniu coraz to nowych smaków.