Patelnie ze stali - niekończąca się, intrygująca przygoda zwana smażeniem

Wielu gotujących obawia się stalowych patelni. Zupełnie niepotrzebnie. Wszystkie problemy, związane z ich używaniem, wynikają tylko i wyłącznie z tego, że mało kto wie, jak dobrze przygotować stalową patelnię do działania i jak radzić sobie z temperaturami smażenia.

Pomożemy Ci okiełznać Twoją stalową patelnię, pokażemy, jak doskonale będzie się sprawdzać nawet wtedy, gdy zaangażujesz ją do przyrządzania delikatnych potraw.

Uzbrój się w nieco cierpliwości, daj czas patelni, a przekonasz się, że nie ma nic lepszego, niż smażenie na stali. Oczywiście, koniecznie obejrzyj nasze filmy, a wszystko stanie się jasne!

Jak smaży się naleśniki na stalowej patelni Demeyere? Znakomicie!

Naleśniki na stalowej patelni? Wielu wydaje się to nie do zrobienia. A tu niespodzianka. Na stalowych patelniach Demeyere można przygotować 11 naleśników na łyżce tłuszczu! Sprawdź!

Czytaj więcej

Jak przygotować pyszną jajecznicę na stalowej patelni - 2 metody

Zaawansowane stalowe patelnie są genialne. Usmażysz na nich wszystko, nawet najdelikatniejsze potrawy. Musisz tylko wiedzieć, jak się do tego zabrać. Dziś jajecznica na stalowej patelni Demeyere.

Czytaj więcej

Kaszotto z tołpygą stworzone w naczyniach Demeyere - pyszniej się nie da!

Pyszne kaszotto z tołpygą to coś, co trudno będzie Ci zapomnieć. Dla kochających gotować mamy fajny przepis, dla chcących zobaczyć naczynia Demeyere w akcji – popis ich możliwości. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Stalowe patelnie Demeyere w akcji - łosoś w porach w cieście francuskim

Stalowe patelnie belgijskiej marki Demeyere są, co tu dużo mówić, nie do zastąpienia. Przygotujesz na nich najróżniejsze przysmaki, co podpowie Ci w filmie nasz Kucharz Wybitny, Tomek Krasowski.

Czytaj więcej

Stalowo-miedziane naczynia Falk, czyli o miedzi w luksusowym przebraniu

Copper Core to kolekcja stalowo-miedzianych naczyń klasy Super Premium. Stworzona przez markę Falk seria naczyń pozwala gotować tak samo doskonale, jak w klasycznych, miedzianych garnkach.

Czytaj więcej

Jak przygotować stalową patelnię do sprawnego smażenia

Stalowa patelnia będzie Ci wyśmienicie służyć przez całe długie lata. Musisz jednak przygotować się na to, że na początku współpraca może nie przebiegać wg Twojej myśli. Co zrobić, by poszło gładko?

Czytaj więcej

Seria Industry Demeyere, czyli stalowe naczynia, które dużo potrafią

Stalowe garnki Industry Demeyere potrafią poruszyć serca nawet i tych, którzy twierdzą, że o stali wiedzą wszystko i nie wierzą, że istnieją naczynia, które wybijają się spośród wszystkich innych.

Czytaj więcej

Patelnie niezniszczalne, czyli te, które posłużą Ci całymi latami

Im prostszy jest materiał, z którego wykonano patelnię, tym dłużej Ci posłuży. Ale patelnie stalowe, żeliwne, miedziane, czy żeliwne z nieprzywierającą glazurą mają swoje wymagania.

Czytaj więcej
« 1