Szybka porcja witamin z wyciskarki Smeg

Nic nie zastąpi świeżo wyciśniętego, przygotowanego w domu soku, w którym nie ma barwników, cukru, czy sztucznych dodatków. Nawet najlepszy, sklepowy sok nie może konkurować z tym samodzielnie przygotowanym. Twój domowy sok z luksusowej wyciskarki włoskiej marki Smeg nie będzie pasteryzowany, hermetycznie zamknięty, by przetrwał całymi miesiącami na półce. Na tym polega fenomen domowych soków, że pije się je zaraz po wyciśnięciu. Dzięki temu zyskujesz maksymalną dawkę witamin, łatwo przyswajalnego cukru z owoców. A to skutkuje lepszym samopoczuciem, witalnością i energią.

Wolne obroty i pyszne soki

Gdy wyciskasz sok z pomarańczy, grejpfrutów, cytryn, czy limonek, cała rzecz polega na tym, by maszyna, dzięki której zyskasz porcję płynnych witamin, pracowała odpowiednio powoli. Dzięki obrotowej tarczy i stalowemu stożkowi sok będzie delikatnie sączył się do szklanki. Sok, co ważne, z drobinami miąższu, czyli esencją tego, co w owocach cytrusowych wartego jest uwagi.

Wolne obroty wyciskarki Smeg nie pozwalają przegrzać owocu, miąższu i soku, które dzięki temu właśnie zachowują witaminy i wartości odżywcze. Tak wyciśnięty sok ma bardzo wyrazisty, intensywny zapach, kolor i smak. To coś kompletnie odmiennego od pasteryzowanego soku z pudełka.

Niepowtarzalny design i sok smakuje lepiej

Trudno odmówić włoskiej wyciskarce do cytrusów marki Smeg niezwykłego uroku i stylu. Sprzęt AGD tej marki dedykowany jest estetom, ludziom, dla których liczy się nie tylko wymiar praktyczny, ale i wyjątkowa estetyka oraz rasowy wygląd.

Styliści marki Smeg zaczerpnęli inspiracje ze sprzętów AGD z lat 50-tych znanych w Stanach Zjednoczonych. Obłości, krągłości i chrom nadają wyciskarce (ale też i wszelkim innym sprzętom z kultowej kolekcji 50’s style retro) absolutnie przyjaznego i radosnego charakteru.

W tej kolekcji znajdziesz również jedną z najbardziej prestiżowych wyciskarek do cytrusów stworzonych we współpracy Smega i słynnego domu mody Dolce&Gabbana pod charakterystyczną nazwą "Sicily is my love!"

Producent
Seria
Cena