Zwilling sugeruje, w czym gotować - zestawy stalowych, niemieckich naczyń

Gotowanie to zajęcie dla ludzi, którzy mają polot, są kreatywni i nie boją się eksperymentów. Tacy ludzie mają w sobie duże pokłady cierpliwości, która po czasie skutkuje zaistnieniem prawdziwie mistrzowskich umiejętności. Do nich, na pewno, powinny dołączyć wyśmienitej jakości naczynia, których talent wesprze Twoje poczynania. Wypróbuj pomysłowo skomponowane zestawy luksusowych, stalowych naczyń niemieckiej marki Zwilling. Tu w rozsądnej cenie dostaniesz komplet garnków, który będzie trwał z Tobą całe lata na kuchennym posterunku. Obejrzyj zestawy składające się z 3, 4 i 5 naczyń.

Tyle tego, że nie wiadomo, co wybrać

Zwilling zaproponował dość rozłożystą ofertę zestawów stalowych naczyń. By ułatwić sobie wybór, skorzystaj ze stosowanej z powodzeniem przez tysiące kupujących zasadę. Wybierz na pierwszy rzut to, co Ci się podoba. Później dopiero zestaw parametry poszczególnych zestawów.

Musisz wiedzieć, że główna różnica między różnymi liniami naczyń Zwilling polega na odmiennej konstrukcji dna - Sigma Classic i Sigma Classic+ oraz Sigma Bond. By jednak nie dzielić włosa na czworo, ważne, byś wiedział, że wszystkie dna naczyń Zwilling idealnie przewodzą ciepło za sprawą 3-warstwowej konstrukcji. Wewnątrz każdego naczynia jest stal szlachetna 18/10, w środku potężny pas aluminium, na zewnątrz stal magnetyczna. Stworzone na przestrzeni wielu lat dna naczyń różnią się tak subtelnymi detalami, że nie ma sensu wnikać w temat. Rozprowadzanie ciepła jest identyczne w każdej z linii – stoi na bardzo wysokim poziomie.

Jeszcze dwie różnice – niektóre naczynia mają pokrywki ze stali, inne z hartowanego szkła i stali. Naczynia z kilku linii mają wewnątrz podziałkę.

Zwilling to prawdziwy obieżyświat

Kolekcje naczyń Zwilling nie tylko sprzedawane są w wielu krajach świata, ale i czasem produkowane poza granicami Europy. Nie musisz jednak obawiać się o jakość naczyń. Zwilling wybudował własne, bardzo nowoczesne fabryki, w których kontrolerami jakości są Niemcy. Drugi proces weryfikacji przebiega już w niemieckim magazynie. Czyli - nie ma się czego bać. Dostajesz pełnowartościowy, sprawdzony produkt z gwarancją. Proces produkcji, patenty i materiał, z którego powstają luksusowe stalowe garnki Zwilling zawsze jest identyczny, niezależny od lokalizacji fabryki marki Zwilling.

Producent
Seria
Cena