Designerskie i zdolne włoskie blendery Smeg

Należysz do grupy ludzi, którzy postawili na zdrowie, gotowanie w domu i design, który zmienia kuchnię w luksusową przestrzeń? W takim razie w Twoim królestwie smaków nie powinno zabraknąć luksusowego blendera kielichowego znanej włoskiej marki Smeg.

Uwodzicielska estetyka lat 50-tych XX wieku odrodziła się w wyjątkowej formie blendera marki Smeg. Różnorodne kolory, doskonałe materiały, dbałość o najdrobniejsze detale - czego można chcieć więcej od sprzętu, który codziennie zmienia kuchnię w przestrzeń, która staje się coraz ważniejsza.

Urocze lata 50-te

Niestety, historia nie pozwoliła nam, Polakom, cieszyć się prawdziwym urokiem pełnych elegancji lat 50-tych XX wieku. Zostaje nam sycić się filmowymi wizerunkami ślicznie ubranych pań domu, które z uśmiechem korzystały z nastrojowego sprzętu. Tam nic nie wydawało się być banalne. Gotowanie obiadu było wielkim spektaklem perfekcji i gracji. Czy tak faktycznie było, niech to pozostanie słodką tajemnicą. Wystarczy, że filmy wykreowały taki sympatyczny obraz, który Smeg idealnie przeniósł na stylistykę swojego legendarnego już sprzętu AGD.

Blender, który Cię zaczaruje

Jest ładny, zdolny i niezwykle pomocny. Dodatkowo - prosty w obsłudze tak, by nawet najmłodsi zafascynowali się gotowaniem z rodzicami. Blender Smeg jest jak magnes. Kiedy pojawi się w Twojej kuchni, będziesz codziennie z niego korzystał. I nagle ze zdziwieniem pomyślisz, jak kiedyś mogłeś się obejść bez smoothie, warzywnych, czy owocowych koktajli, past, humusów, kremów i serków. Twoje kuchenne i towarzyskie życie nabierze barw dzięki blenderowi marki Smeg. Rodzina i znajomi nie przestaną się sycić pysznościami, które przygotujesz z pomocą włoskiego blendera.

Smeg jest odważny

Różowy, czy pistacjowy blender? Tego nie znajdziesz u wszystkich producentów. Z kolei blender przybrany w odważne, wyraziste, mocne wzory znane z tkanin Dolce&Gabbana to przeżycie samo w sobie. Wzory z luksusowej kolekcji Italy my love odtwarzane są w fabryce Smeg na podstawie ręcznie malowanych szablonów. Blender z serii Smeg Dolce&Gabbana ma wypukłą fakturę - barwne obrazki, które nawiązują do tradycji i historii Sycylii, sprawiają wrażenie, jakby tuż przed momentem skończył je malować włoski artysta.

I jak, odważysz się na blender inspirowany przez mistrza mody?

Producent
Seria
Cena