Filmy o luksusowych miedzianych patelniach i garnkach z miedzi

Dla potrzeb wszystkich naszych Klientów i miłośników miedzi, stworzyliśmy autorskie, specjalistyczne video-poradniki, z których nauczycie się, m.in., jak wygrzewać miedź przed pierwszym użyciem, jak smaży się na miedzianych patelniach, jak czyścić miedziane naczynia z patyny i jak myć je, gdy coś do nich przywrze. Oglądajcie, bo dzięki naszemu video-poradnikowi miedziane naczynia nie będą miały przed Wami tajemnic.

W miedzianych naczyniach gotujesz, dusisz, smażysz i pieczesz nie dość, że błyskawicznie, to zużywając minimum energii. Miedziane garnki i patelnie z miedzi generują popisowe smaki i aromaty, dlatego kochają je najlepsi kucharze świata. I na koniec - dobrze używane, nieprzegrzewane miedziane naczynia swobodnie wytrwają ponad 100 lat, służąc całym pokoleniom gotujących.

Stalowo-miedziane naczynia Falk, czyli o miedzi w luksusowym przebraniu

Copper Core to kolekcja stalowo-miedzianych naczyń klasy Super Premium. Stworzona przez markę Falk seria naczyń pozwala gotować tak samo doskonale, jak w klasycznych, miedzianych garnkach.

Czytaj więcej

Jak oczyścić miedziane naczynia z patyny, nalotu i brudu

Miedziane naczynia pokrywają się z czasem patyną, bo taka jest ich natura. To nie szkodzi garnkom i patelniom, ale zmienia ich kolor. W filmie mówimy o różnych metodach czyszczenia miedzi.

Czytaj więcej

Jak miedziane naczynia myją się same

Czy wiesz, że miedzianych patelni nie szoruje się, gdy coś do nich przywrze? Czy wiesz, że takie patelnie potrafią umyć się same? Obejrzyj nasz film i poznaj jedną z największych tajemnic miedzi.

Czytaj więcej

Jak smaży się na miedzianych patelniach Falk?

Wielu tych, którym ogromnie podobają się miedziane patelnie, boi się, czy sobie z nimi poradzi. Wokół miedzianych naczyń narosło wiele nieprawdziwych mitów i wyobrażeń. Rozprawimy się z nimi.

Czytaj więcej

Jak wygrzać miedziane naczynia, zanim zaczniesz ich używać

Miedziane naczynia posłużą Ci doskonale całymi dekadami. Będą z nich korzystać Twoje dzieci i wnuki. Ważne jest tylko, by je na samym początku dobrze wygrzać, a odwdzięczą się stukrotnie.

Czytaj więcej

Adapter Falk - i Twoje miedziane naczynia od razu działają na indukcji

Wielu posiadaczy kuchni indukcyjnej z zazdrością popatrywało na tych, którzy mieli szansę gotować w miedzianych naczyniach. Teraz, dzięki specjalnemu adapterowi, miedź działa popisowo na indukcji.

Czytaj więcej

Miedziane naczynia Falk Signature i niczego więcej nie potrzebujesz

Miedziane garnki i patelnie z miedzi rozkochają każdego, kto ma z nimi choćby ulotny kontakt. Nie da się gotować lepiej, bardziej twórczo, niż w miedzianych naczyniach Falk, które potrafią czynić cuda.

Czytaj więcej

Luksusowe miedziane naczynia Falk Classic - raz i na zawsze

Miedziane garnki i patelnie z miedzi nie bez powodu uchodzą za niemal niezniszczalne, a przy okazji za najbardziej prestiżowe naczynia świata. Posłużą zarówno Tobie, jak i Twoim dzieciom i wnukom.

Czytaj więcej