Estetyka i funkcjonalność niemieckich, stalowych garnków Zwilling

Popularność stalowych naczyń nie słabnie. Dzieje się wręcz przeciwnie - ich sława rośnie wraz z kolejnymi pokoleniami miłośników gotowania. Jeśli nie jesteś alergikiem, nie masz uczulenia na nikiel, czy chrom, na pewno z przyjemnością sięgniesz po stalowe niemieckie garnki koncernu Zwilling. Tu znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba. Niskie i wysokie stalowe garnki o przeróżnych pojemnościach, ciekawej stylistyce, zawsze wykonane z najwyższą starannością i z pierwszorzędnej stali. Marce Zwilling możesz zawierzyć w ciemno, bo ma za sobą historię, która trwa już od 1731 roku.

Różne technologie stalowych naczyń Zwilling

Niemiecki koncern Zwilling J.A.Henckels od naprawdę bardzo dawna z sukcesem eksperymentuje ze stalą szlachetną, zwaną niezbyt elegancko - stalą nierdzewną. Ten materiał pozwolił Zwillingowi stworzyć przeróżne, zawsze intrygujące i świetnie dopracowane kolekcje stalowych naczyń. Producent z powodzeniem stosuje tu swoje sprawdzone patenty. W niemieckich garnkach Zwilling pojawiają się wielowarstwowe dna Sigma Clad, Sigma Classic i Sigma Classic+. Ich charakterystykę znajdziesz przy poszczególnym produkcie. Warto, byś wiedział, że zostały skonstruowane tak, by naczynia jak najszybciej się nagrzewały, by duża ilość ciepła była doskonale rozprowadzana po dnie i ściankach i by uwalniane ze stali ciepło trafiało w głąb potrawy. Wszystko po to, by gotować szybciej, sprawniej, z mniejszym użyciem energii.

Higieniczna i uniwersalna stal szlachetna

Każdemu z nas zależy na zdrowym gotowaniu i możliwości utrzymania naczyń w czystości. Idealnie, jeśli niemieckie garnki posłużą wiele dłużej, niż przewiduje ich 2-letnia, fabryczna gwarancja. Zwilling to potrafi. Jego naczynia ze stali nierdzewnej są bardzo syntetyczne, eleganckie i łatwe w myciu - zarówno ręcznym, jak i mechanicznym. Stalowe naczynia współpracują, rzecz jasna, z każdym typem kuchenki wraz z indukcją. Możesz również stosować je w piekarniku w temperaturze do 180 stopni Celsjusza.

Niemiecka jakość niezależnie od kraju produkcji

Zwilling jest przepotężnym producentem. Jego patelnie i garnki ze stali szlachetnej oraz różnorodne akcesoria kuchenne rozchodzą się na wszystkich kontynentach i w większości krajów świata. Niemiecki koncern zdecydował się wybudować ultranowoczesne fabryki w różnych częściach świata, poza Europą. Nie musisz jednak obawiać się o jakość stalowych garnków Zwilling. W każdej fabryce przeprowadzany jest bardzo rzetelny i skrupulatny test jakości. Drugi raz garnki ze stali sprawdzane są w niemieckim magazynie, skąd wędrują w świat.