• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Choc Extreme De Buyer - Seria

Choc Extreme, czyli szokująco trwałe, kute z eko-aluminium szkielety naczyń francuskiej marki De Buyer to kolejna nasza propozycja dla chcących zdrowo i aromatycznie gotować. Garnki i patelnie z kolekcji Choc Extreme mają bezpieczne powłoki bez PFAO i PFOS, wielowarstwowo nakładane na szkielet. Masywna konstrukcja naczyń fantastycznie przewodzi ciepło i sprawia, że gotujesz subtelniej, szybciej i z mniejszym nakładem energii. Po raz kolejny znany, francuski producent pokazuje, że doskonale wie, co robi i świetnie zna się na tworzeniu luksusowych naczyń.

Francuzi potrafią! Świetne patenie nieprzywierające Choc Extreme marki De Buyer

Szkoła smażenia na patelniach nieprzywierających - PODSTAWY

Jaka patelnia najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Szybko i ekonomicznie

Stworzone z kutego na zimno aluminium garnki Choc Extreme z powłokami nieprzywierającymi, marki De Buyer, pozwolą Ci bardzo sprawnie gotować. Eko-aluminium rozgrzewa się bardzo szybko, sprawia, że ciepło trafia w głąb potrawy, nie ucieka na zewnątrz. W ten sposób Twoje potrawy powstaną szybciej. Będą bardziej aromatyczne, piękniej pachnące i zdrowsze.

I, oczywiście, zaletą doskonale stworzonych naczyń jest to, że pozwalają oszczędzać energię potrzebną do gotowania, czy duszenia. W przeciągu roku można oszczędzić całkiem godną sumę.

 

Powłoka, której można ufać

Problem powłok nieprzywierających jest taki, że muszą być tworzone, po pierwsze, w Europie, po drugie, przez godnego zaufania producenta. Wtedy możemy mieć pewność, że powłoki nie będą emitować do jedzenia żadnych szkodliwych substancji. Warto wiedzieć, że wszystkie tworzone w Europie naczynia muszą spełniać bardzo restrykcyjne normy dotyczące kontaktu z żywnością. Niestety, takich warunków spełniać nie musi sprowadzany, np. z Chin, czy Tajwanu, sprzęt. Dlatego proponujemy naszym Klientom tylko to, co godne zaufania - w tym przypadku nieprzywierające naczynia Choc Extreme marki De Buyer z powłokami, w których NIE ma PFOA i PFOS.