• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Adapter Falk - i Twoje miedziane naczynia od razu działają na indukcji

Trudno było zgodzić się na to, że trzeba wyrzec się genialnych, miedzianych naczyń marki Falk tylko dlatego, że mamy w swojej kuchni indukcję. Na szczęście istnieją bardzo pomysłowe, a praktyczne akcesoria kuchenne, które rozwiązują ten problem. Do naszych ulubionych należy adapter indukcyjny belgijskiej marki Falk, twórcy genialnych, luksusowych miedzianych naczyń Classic i Signature, które, oczywiście, na indukcji same z siebie nie chcą pracować. Żeliwny adapter indukcyjny sprawia, że to, co było niemożliwe, staje się banalnie proste. Miedziane garnki nagle polubiły się z indukcją.

Potężny, żeliwny dysk tak fantastycznie rozgrzewa się na indukcji, że, niezależnie, czy będziesz gotować, dusić, czy smażyć, Twoje potrawy powstaną w ekspresowym tempie i przy użyciu minimalnej ilości energii. Na indukcji właśnie.

Nasz film pokaże Ci wiele zalet żeliwnego adaptera marki Falk. Krystian powie, jak go używać, jak przystosować do wieloletniej pracy z najbardziej luksusowymi miedzianymi naczyniami świata.

Nie musisz się bać, że ciężki, żeliwny dysk porysuje Twoją drogą kuchenkę. Sprawdziliśmy - żeliwny adapter indukcyjny marki Falk jest tak pomysłowo skonstruowany, że Twoja kuchenka jest zupełnie bezpieczna. Zapraszamy do oglądania.

Produkty powiązane z filmem