• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Miedziane naczynia Falk Signature i niczego więcej nie potrzebujesz

Jesteśmy przekonani, że każdy, kto kocha gotowanie, powinien mieć w domu choćby jedno miedziane naczynie. Patelnię, garnek, rondel - to nie gra roli. Ważne, by mógł wypróbować genialne właściwości miedzi, która nagrzewa się w tempie japońskich super pociągów i pozwala tworzyć potrawy smakujące, jak w najlepszych restauracjach świata.

Zapraszamy Cię do obejrzenia filmu o ręcznie tworzonych, miedzianych naczyniach belgijskiej marki Falk. Tu czuć wielką miłość rzemieślników do miedzi. Rodzinna manufaktura jest niewielka, zaledwie kilku pracowników-pasjonatów tworzy miedziane naczynia, które nie mają sobie równych.

Jesteśmy kompletnie oczarowani tym, jak doskonale zrobione są miedziane garnki i patelnie z kolekcji Signature, belgijskiej marki Falk. Charakterystyczne dla tej kolekcji niej są stalowe uchwyty, które nadają miedzi bardziej nowoczesnego charakteru.

Choć seria miedzianych naczyń Signature z założenia pracuje na starszych typach kuchenek, możesz wykorzystać ją i na indukcji, stosując specjalny adapter. Informacje o nim znajdziesz w naszych filmach o miedzianych naczyniach Falk.

Mamy nadzieję, że nasz film pozwoli Ci docenić luksusowe, miedziane naczynia Falk Signature, nim jeszcze trafią do Twojej kuchni. Zapraszamy do oglądania.