• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
Każda paczka jest ubezpieczona
Każda wysyłka gratis

Choc Extreme - francuskie naczynia De Buyer z niezwykle trwałą powłoką non-stick

Garnki z powłokami nieprzywierającymi muszą spełniać szereg bardzo wyśrubowanych norm, jeśli masz im zaufać. W końcu powierzasz im nie byle co, bo - w dużym stopniu - własne zdrowie. Dlatego w naszym sklepie PrestiżowaKuchnia znajdziesz tylko to, co w świecie kulinariów niezawodne. Tym razem zapraszamy Cię do wypróbowania garnków słynnej francuskiej marki De Buyer. Znany ze swoich kultowych miedzianych naczyń producent oferuje też bardzo wysokiej jakości naczynia z powłokami nieprzywierającymi - kolekcję Choc Extreme.

Producent
Seria
Cena

Szybko i ekonomicznie

Stworzone z kutego na zimno aluminium garnki Choc Extreme z powłokami nieprzywierającymi, marki De Buyer, pozwolą Ci bardzo sprawnie gotować. Eko-aluminium rozgrzewa się bardzo szybko, sprawia, że ciepło trafia w głąb potrawy, nie ucieka na zewnątrz. W ten sposób Twoje potrawy powstaną szybciej. Będą bardziej aromatyczne, piękniej pachnące i zdrowsze.

I, oczywiście, zaletą doskonale stworzonych naczyń jest to, że pozwalają oszczędzać energię potrzebną do gotowania, czy duszenia. W przeciągu roku można oszczędzić całkiem godną sumę.

 

Powłoka, której można ufać

Problem powłok nieprzywierających jest taki, że muszą być tworzone, po pierwsze, w Europie, po drugie, przez godnego zaufania producenta. Wtedy możemy mieć pewność, że powłoki nie będą emitować do jedzenia żadnych szkodliwych substancji. Warto wiedzieć, że wszystkie tworzone w Europie naczynia muszą spełniać bardzo restrykcyjne normy dotyczące kontaktu z żywnością. Niestety, takich warunków spełniać nie musi sprowadzany, np. z Chin, czy Tajwanu, sprzęt. Dlatego proponujemy naszym Klientom tylko to, co godne zaufania - w tym przypadku nieprzywierające naczynia Choc Extreme marki De Buyer z powłokami, w których NIE ma PFOA i PFOS.