• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Klasyczne, francuskie garnki De Buyer z luksusowej stali - kuchnia na bardzo wysokim poziomie!

Ponad 100 lat współpracy z kultowymi kucharzami - to wyróżnia markę De Buyer spośród innych, europejskich producentów luksusowych naczyń. Francuski De Buyer kojarzy się, nade wszystko, z genialnymi miedzianymi garnkami i patelniami. Jedyny ich mankament - kosztują czasem zawrotne sumy. Stąd De Buyer od dekad preferuje również bardziej dostępne cenowo, a wyśmienicie wykonane i świetnie przewodzące ciepło stalowe garnki i rondle. Znajdziesz je w starannie wyselekcjonowanej, dobranej przez specjalistę, ofercie naszego sklepu.

Producent
Seria
Cena

Dowiedz się więcej o ...

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Różne konstrukcje naczyń, a taka sama dbałość o szczegóły

Współpraca z mistrzami kuchni, którzy częstokroć przewartościowali i postawili na głowie świat kulinariów XX wieku, zobowiązuje. Druga kwestia - fakt, że De Buyer działa już od 1830 roku sprawia, że ta marka jest legendą. Taki producent z założenia nie chadza na skróty, nie ma skłonności do kompromisów. Tu sprzęt jest albo doskonały, albo nie ma go wcale.

Stalowe naczynia De Buyer trafiają do najbardziej wymagających, profesjonalnych kuchni całego świata. Korzystają z nich najznamienitsi kucharze, np. wygrywający renomowany konkurs Bocuse D’Or, czy wybitni cukiernicy.

Te naczynia idealnie nadają się zarówno do szybkiego, jak i powolnego gotowania. Tu można stosować wszelkie znane światu kulinariów triki i techniki.

 

Affinity i Alchimy - dwie kolekcje naczyń De Buyer dla maksymalistów

Z oferty marki De Buyer wybraliśmy dwie serie stalowych naczyń – 5-warstwową Affinity z połyskliwej stali i 3-warstową, satynowaną, Alchimy, która została stworzona właśnie na 100-lecie współpracy producenta z wyśmienitymi mistrzami kuchni.

Garnki łączy jedno - świetnie przewodzą ciepło, pozwalają oszczędzić ogromną ilość energii i udoskonalają gotowanie. Uchwyty naczyń Affinity i Alchimy powstają z odlewu stali, by były jeszcze potężniejsze, wygodniejsze i pewne.

Trudno zestawiać stalowe naczynia De Buyer z jakimikolwiek produkowanymi masowo garnkami, czy rondlami. Tu widać maksymalizm producenta.