• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Średnica patelni, czyli o co naprawdę chodzi?

Po wielu latach pytań naszych Klientów, którzy czasami czuli się zdezorientowani podawaną przez producentów średnicą patelni, stworzyliśmy prosty i czytelny poradnik video, w którym nasz specjalista wyjaśni, jak faktycznie należy rozumieć pojęcie średnicy patelni. I pokaże, jak ma się to do dna patelni, czyli przestrzeni, która jest dla smażącego, czy duszącego najważniejsza.

Faktycznie producenci uznają za średnicę patelni jej rozmiar mierzony od rantu, do rantu. A kiedy patelnia ma specyficznie formowane ścianki, czy należy do grupy specjalistycznych naczyń, może się okazać, że średnica w żaden sposób nie oddaje jej faktycznego rozmiaru. Bo, np., średnica patelni ma 28 cm, a dno tylko 21 cm – więc, zamiast kupić patelnię dla całej rodziny (jak zamierzałeś), dostaniesz patelnię, która pozwoli Ci raptem coś podsmażyć, czy zrobić jajecznicę dla jednej, czy dwóch osób.

By uniknąć takich niespodzianek, zupełnie zbędnego stresu i konieczności wymieniania patelni, obejrzyj nasz film, a problem rozwiąże się raz i na zawsze.

Nasz specjalista pokaże Ci przeróżne patelnie o specyficznych dnach i kształtach. Opowie o średnicy patelni, która oszukuje swojego przyszłego właściciela.

Kiedy już dobierzesz odpowiednią patelnię do swoich potrzeb, naucz się też rozplanowywać jej przestrzeń dla ilości i wielkości smażonych porcji. Tę kwestię omawia nasz inny film, który zobaczysz TUTAJ.

Produkty powiązane z filmem