• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Affinity De Buyer - Seria

Wśród olbrzymiego wyboru stalowych naczyń trudno jest czasem wybrać coś naprawdę wartościowego. Na szczęście masz nas, specjalistów ze sklepu PrestiżowaKuchnia. Znając się na rzeczy, wybieramy dla naszych Klientów tylko takie naczynia, które spełniają wyłącznie najwyższe standardy. Tym razem zapraszamy Cię do obejrzenia linii stalowych garnków i patelni słynnego francuskiego producenta, marki De Buyer. 5-warstwowa doskonałość, czyli linia Affinity, używana jest przez najsłynniejszych kucharzy tego świata.

Producent
Seria
Cena

Dowiedz się więcej o ...

Zalety miedzianych naczyń - kup raz i na zawsze, dla pokoleń

Różne konstrukcje naczyń, a taka sama dbałość o szczegóły

Współpraca z mistrzami kuchni, którzy częstokroć przewartościowali i postawili na głowie świat kulinariów XX wieku, zobowiązuje. Druga kwestia - fakt, że De Buyer działa już od 1830 roku sprawia, że ta marka jest legendą. Taki producent z założenia nie chadza na skróty, nie ma skłonności do kompromisów. Tu sprzęt jest albo doskonały, albo nie ma go wcale.

Stalowe naczynia De Buyer trafiają do najbardziej wymagających, profesjonalnych kuchni całego świata. Korzystają z nich najznamienitsi kucharze, np. wygrywający renomowany konkurs Bocuse D’Or, czy wybitni cukiernicy.

Te naczynia idealnie nadają się zarówno do szybkiego, jak i powolnego gotowania. Tu można stosować wszelkie znane światu kulinariów triki i techniki.

 

Affinity i Alchimy - dwie kolekcje naczyń De Buyer dla maksymalistów

Z oferty marki De Buyer wybraliśmy dwie serie stalowych naczyń – 5-warstwową Affinity z połyskliwej stali i 3-warstową, satynowaną, Alchimy, która została stworzona właśnie na 100-lecie współpracy producenta z wyśmienitymi mistrzami kuchni.

Garnki łączy jedno - świetnie przewodzą ciepło, pozwalają oszczędzić ogromną ilość energii i udoskonalają gotowanie. Uchwyty naczyń Affinity i Alchimy powstają z odlewu stali, by były jeszcze potężniejsze, wygodniejsze i pewne.

Trudno zestawiać stalowe naczynia De Buyer z jakimikolwiek produkowanymi masowo garnkami, czy rondlami. Tu widać maksymalizm producenta.