• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Poznaj luksusowe linie francuskich miedzianych naczyń De Buyer

Miedziane garnki i patelnie z miedzi, tworzone z maestrią przez francuską markę De Buyer, zyskują znowu na olbrzymiej popularności. Choć, pozornie, wydają się być bardzo drogie, faktycznie są prawdziwą inwestycją. Przetrwają przez długie pokolenia, będą cieszyły Ciebie, Twoje dzieci i wnuki. I wszyscy, przez całe lata, będą twierdzić to samo, że miedziano-stalowe naczynia to czysty cud. Wzmacniają smaki, genialnie dystrybuują ciepło, gotuje się w nich, smaży, dusi i piecze wręcz bosko. Tego trzeba zaznać, by prawdziwie docenić zalety miedzi.

Jako wielcy miłośnicy miedzianych naczyń De Buyer zapraszamy Cię serdecznie na krótki przegląd serii luksusowych garnków i patelni znanego i cenionego francuskiego producenta.

Z naszego filmu dowiesz się, jakie wymagania postawi przed Tobą miedź i jak sobie z nimi prosto poradzić. Nasz specjalista wyjaśni, która z serii naczyń z miedzi nadają się na indukcję. Gdyby coś jeszcze zostało do wyjaśnienia, zajrzyj w zakładkę „Filmy o miedzianych naczyniach”. Tam powiedzieliśmy chyba wszystko, co powiedzieć o tym zjawisku należy.

Liczymy, że dołączysz do grona prawdziwych koneserów smaków, którzy kochają miedziane garnki i patelnie.

Produkty powiązane z filmem