• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Jak skutecznie wyczyścić naczynia z polerowanej miedzi? 4 metody

Miedziane naczynia, nawet nie używane całymi latami i stojące na półce, pokrywają się patyną i ciemnieją. Pojawiają się na nich plamy i przebarwienia. Ten proces, oczywiście, nie szkodzi samemu naczyniu. Zmienia tylko jego estetykę. Niektórym to nie przeszkadza i podobają im się pokryte patyną miedziane garnki, czy patelnie z miedzi.

Ale jest jednak bardzo duża grupa miłośników miedzianych naczyń, którzy chcą, by ich często ręcznie tworzone, polerowane garnki, czy patelnie lub rondle zawsze pięknie się błyszczały i były niekwestionowaną ozdobą kuchni. Dlatego też postanowiliśmy przetestować 4 metody czyszczenia miedzi. W szranki stanęły tworzone domowymi metodami preparaty do czyszczenia miedzi z fabryczną pastą jednego z największych i najsłynniejszych producentów miedzianych naczyń, francuskiej marki De Buyer.

Jesteś ciekawy, która metoda wygrała? Chcesz wiedzieć, jak przygotować w domu najlepszy preparat do czyszczenia miedzi? Interesuje Cię, jak długo trwa cały proces? Wszystkiego dowiesz się z naszego filmu.

Produkty powiązane z filmem