• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

O konstrukcji naczyń TechnIQ marki Scanpan i tytanowej powłoce Stratanium Plus

Współczesne zaawansowane naczynia realizują wiele bardzo istotnych idei wiążących się z ekologią, niezaśmiecaniem środowiska, dbałością o małe zużycie energii. Jeśli te tematy są Ci bliskie, na pewno zainteresuje Cię linia duńskich naczyń TechnIQ marki Scanpan.

Ten wyjątkowy producent to prawdziwy ortodoks, jeśli chodzi o zachowanie natury w jak najlepszej kondycji. Dlatego sprząta świat z aluminium, recyklingując je i wykorzystując jego liczne zalety do tworzenia szkieletów swoich wyjątkowych naczyń. Scanpan nie chce zaśmiecać świata, dlatego jego naczynia wytrwają długie lata, byś nie musiał ich wyrzucać i wymieniać na nowe.

W naszym filmie pojawia się też kwestia najnowszej generacji, bardzo zdrowych, nieprzywierających powłok tytanowych. Patelnie, garnki, czy woki wyposażone w powłokę Stratanium Plus (zobaczysz ją w filmie w linii serii TechnIQ marki Scanpan), potrafią niejedno. Sprawdzą się w kuchni ludzi szukających bardzo wytrzymałych powłok, dodatkowo wzmocnią smaki Twoich dań.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak smaży się na tytanowo-ceramicznej powłoce Stratanium Plus, zajrzyj TUTAJ.  A jeżeli zainteresuje Cię kwestia pomysłowej modularności linii TechnIQ marki Scanpan, proponujemy jeszcze inny nasz film.

Produkty powiązane z filmem