• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Z czego składa się pomysłowa, modularna seria naczyń TechnIQ Scanpan

Jeśli jesteś kuchennym minimalistą, ale zależy Ci za to na maksymalnej funkcjonalności i perfekcyjnej jakości sprzętu, rzuć okiem na niezwykle intrygującą, bo modularną serię naczyń TechnIQ duńskiej marki Scanpan. Wystarczy, że w Twojej kuchni zagości jedna, głęboka patelnia, a dasz radę „przerobić” ją za sprawą wkładów w multi-naczynie.

Sławy świata kulinariów podpowiedziały Scanpanowi, jak stworzyć kolekcję naczyń, która zrealizuje każde, nawet najśmielsze i wygórowane wyzwania. Tu nie idziemy na ilość – im mniej, tym lepiej. Wystarczy kilka elementów zestawu, które możesz dowolnie konfigurować, a Twoja kuchnia nabierze iście profesjonalnego charakteru.

Tym, co fascynuje w przypadku serii TechnIQ Scanpan, jest, m.in., głęboka patelnia, która pełni kilka przeróżnych funkcji. Możesz w niej klasycznie smażyć, dusić, piec i zapiekać potrawy w piekarniku. Z wkładami przeradza się w mistrza gotowania na parze, czy speca od perfekcyjnie przyrządzonych dań z jajek. Może też służyć w roli niewielkiego woka. A to tylko jedno naczynie.

Jak pomysłowo zbudowana jest seria TechnIQ marki Scanpan, pokaże Ci nasz film (na razie – pierwszy na świecie tak precyzyjnie pokazujący, jak pomyślana jest ta kolekcja).

A jeśli życzysz sobie dowiedzieć się więcej na temat szkieletu i powłoki naczyń TechnIQ Scanpan, zajrzyj TUTAJ.

Produkty powiązane z filmem