• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Profesjonalnie doradzimy Ci, jaką patelnię kupić

Bez cienia sztucznej skromności powiemy, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie doradzania i dobierania sprzętu kuchennego dla każdej grupy użytkowników. Jeśli jesteś zawodowym kucharzem, miłośnikiem gotowania, albo człowiekiem zaawansowanym w sztuce kulinarnej, czy dopiero rozpoczynającym przygodę w kuchni - pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje kulinarne, Twoje umiejętności i wszelkie oczekiwania. Wspólnie ustalimy, czego wymagasz od patelni i do czego ma Ci służyć.

W trakcie rozmowy podpowiemy Ci, jakie zalety i ewentualne mankamenty posiada dana technologia patelni. Niezależnie od tego, czy wybierzesz z naszej oferty patelnię nieprzywierającą, patelnię ceramiczną, stalową patelnię, czy może patelnię z żeliwa - powiemy Ci o niej wszystko, bo znamy ją na wylot. Zbadaliśmy wnikliwie każdą technologię, a patelnie testujemy od wielu lat.

O tym mówi nasz film, w którym zobaczysz całe mnóstwo patelni, na których pracujemy w naszym studio i które będą gościć w kolejnych naszych materiałach video. Obejrzyj film, by przekonać się, co mamy do powiedzenia na temat luksusowych patelni klasy Premium.

Pamiętaj, że wszystkie patelnie są do Twojej dyspozycji w naszym studio telewizyjnym w Cieszynie. Zadzwoń, umów spotkanie, a pokażemy Ci, co potrafią patelnie z naszej oferty.

Produkty powiązane z filmem