• WSPARCIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
  • AUTORSKIE TESTY SPRZĘTU
  • 30 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY
  • Każda paczka jest ubezpieczona
  • Każda wysyłka gratis

Scanpan - podobieństwa i różnice między patelniami CTX i HaptIQ

Niektórym poznającym świat patelni duńskiej marki Scanpan może się wydawać, że dwie linie - CTX oraz HaptIQ - są niezwykle podobne i różni je tylko wykończenie zewnętrznej stali szlachetnej. Jednak okazuje się, że obie kolekcje nieprzywierających, tytanowo-ceramicznych patelni znacząco różni cena. Musi być tego jakaś przyczyna.

Nasz film pokaże, co naprawdę różni patelnie CTX oraz HaptIQ - bo różnic jest sporo i są zasadnicze. Dowiesz się z niego również, w czym obie kolekcje są podobne. Liczymy, że film pozwoli Ci rozwiać wątpliwości i dokonać najlepszego wyboru nieprzywierającej patelni na całe lata.

Zasadniczą różnicę w przypadku obu kolekcji duńskich patelni Scanpan tworzy powłoka nieprzywierająca. Ta, którą znajdziesz w patelniach HaptIQ, potrafi wzmacniać smaki. Została stworzona przez zawodowych kucharzy dla najbardziej wymagających użytkowników.

Nasz specjalista smaży na tytanowo-ceramicznej patelni Scanpan jajko sadzone. Musisz wiedzieć, że jajko jest najlepszym testerem patelni nieprzywierających przeróżnego typu. Jeśli jajko ślizga się po patelni, wszystkie inne (w tym i najdelikatniejsze) potrawy będą smażyły się równie prosto. Sprawdź, jak radzi sobie z jajkiem patelnia Scanpan.

Produkty powiązane z filmem